Види кредитів на нерухомість в США

0

Коли справа доходить до купівлі житла в США, майже завжди треба мати справу з кредитами. Проте в Америці є різноманітні кредити на нерухомість, який із них підійде саме вам? Читайте у черговій статті розділу “Нерухомість“.


FHA loan

FHA loan – це один з найдоступніших кредитів на житло для іммігрантів. З ним можна робити перший внесок лише 3,5% (при тому що в звичайному кредиті, це 20%). Це велика перевага, якщо ви хочете придбати щось своє, але у вас немає багато грошей.

Недолік лише в тому, що вам потрібно платити за страховку на кредит, яка має назву PMі. Загалом це 1% на рік від суми кредиту. PMі не потрібно сплачувати всі 30 років, на які ви берете кредит. Є два виходи для того, щоб перестати її платити.

  1. Перефінансувати кредит.
  2. Виплатити 22% від суми кредиту, коли пройшло 5 років.

Conventional

Conventional – кредит, про який ви завжди чуєте, тобто стандартний. Треба дати перший внесок 20%, і все. Буває так, що в деяких банках можна взяти кредит з меншим відсотком, але для цього потрібно ходити, дивитися, дізнаватися та запитувати.


203к

203к – це кредит, який видають людям, що планують жити в будинку. Для цього кредиту ви не повинні бути першим мешкнцем цього будинку. Втім, важливо згадати про нього тим, хто купує житло в поганому стані. Як це працює?

Ви купуєте житло в поганому стані за 100 000$ і плануєте приблизно 30 000$ інвестувати в ремонт. А цей кредит вам все покриває. Це перевага для тих, хто знайшов щось дешеве, але в поганому стані. Та є один недолік – оформлення документів. Там стільки бюрократії й потрібно стільки паперів, що можна застрелитися. Проте все реально.


USDA

USDA – це кредитна програма Американського відділу Сільського Господарства, що спрямована на заохочення людей купувати житло в сільській місцевості. Щоб отримати цей кредит, будинок має відповідати певним критеріям і знаходитися у сільській місцевості. Ви можете дізнатися, чи бажана для вас місцевість підходить для цього кредиту, перейшовши на цей сайт.


Перелічені вище кредити поділяються на інші кредити з певними умовами.

  • ## Fixed – це кредит з фіксованою ставкою на весь термін кредиту. ## я поставив для кількості років, вона зазвичай коливається від 15 до 30. чим менше років, тим менший відсоток.
  • A/B year arm – це кредит, де відсоток може збільшуватися або зменшуватися, але не завжди. У цьому кредиті є дві частини. Перша частина «А» в нашому випадку – та кількість років, коли ставка буде фіксованою. Друга частина «В» – це та кількість років, через яку ставка може збільшитися або зменшитися.

Розгляньмо приклад. Часто на банках ви можете натрапити на кредит 5/1.  Це означає, що фіксована ставка на 5 років, на 6 може підвищитися чи зменшитися. Наступного разу це можна буде зробити лише через рік.

До речі, нещодавно робив рефінансування кредиту на будинок і взяв саме цей кредит. Також цей кредит передбачає невеликий відсоток. Його недолік у тому, що ви повинні знати, що робитимете через 4 роки: продавати чи рефінансувати знову.

Особисто я рекомендую FHA loan. Це той, що я брав з першим внеском у 5%. Мінімум – 3,5%, але максимуму немає. Це кредит, який дозволить вам після двох років життя в Америці почати шукати нерухомість.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com