Кредити на освіту в США

0

Цю статтю допомагали писати три людини, які надали нам детальну інформацію про кредити. Тож величезне дякую Світлані Бойчук (моїй сестрі 🙂 ) Ілашук Олі та Вінтоняку Андрію. До вашої уваги стаття про кредити на освіту в США.

Який тип кредиту на освіту вибрати?

Найкращий кредит на освіту в США – федеральний. Усім варто брати приватний кредит лише після всіх федеральних. Їх є кілька з різними назвами (Стафорд, Перкінс тощо), але всі вони приблизно однакові.

Федеральні кредити мають нижчу відсоткову ставку і кращі умови під час повернення грошей. У цьому випадку також не важлива ваша кредитна історія.

Ось перелік кредитів для студентів від найкращого до найгіршого:

–         Федеральний субсидований / Перкінс

–         Федеральний несубсидований

–         Приватний

Типи федеральних кредитів на освіту

Федеральний кредит може бути субсидованим і не несубсидованим.

Якщо ваш кредит субсидований, вам не додається процентна ставка, поки ви в школі. Ви починаєте отримувати відсотки, якщо ви не ходите в школу на цілий день.

Несубсидований кредит означає, що відсотки починають нараховувати вже у школі, незважаючи на те, що вам не потрібно платити. Його зазвичай пропонують тим людям, у яких низький дохід.

Як отримати приватний кредит?

Приватні (несубсидовані) кредити надає банк. Зазвичай є спеціалізовані банки, які дають кредити студентам. Я отримала його від Sallie Mae. Приватні кредити зазвичай мають вищу відсоткову ставку, найчастіше змінну. Також банки переглядають кредитну історію. У деяких випадках для отримання приватного кредиту необхідно мати людину, яка візьме вас на поруки (того, хто гарантуватиме, що ви виплатите кредит, а якщо ви цього не зробите, то саме ця особа буде змушена повернути банку гроші).

Як отримати федеральний кредит?

Для того, щоб отримати федеральний кредит, потрібно заповнити FAFSA (https://fafsa.ed.gov/). Це потрібно робити лише раз на рік, кінцевий термін – 30 червня. Тут потрібно вказати загальну інформацію та інформацію про податок на прибуток. Завдяки цій інформації ви отримуєте список можливих варіантів фінансової допомоги, якщо така є, а також список запропонованих кредитів. Там є інструкція, як брати кредити. У мене також був перелік приватних кредитів з їхніми умовами.

Частиною процесу є підписання кількох документів, щоб можна було впевнитися, що ви розумієте умови кредиту і обіцяєте його сплатити.

Процес отримання кредиту простий, поки ви заповнюєте FAFSA. Зазвичай ви починаєте виплачувати свій кредит через 6 місяців після завершення навчання або відвідував школу менше, ніж половину необхідного часу. Ви повинні розуміти умови кредиту й сплачувати його вчасно.

Важко отримати кредит від більш традиційного банку (Bank of America, Chase тощо).

Вам потрібно зареєструватися і відвідувати 2 предмети (6 кредитів), щоб претендувати на заяву для Direct Loans. Перед поданням на кредит потрібно звернутися до фінансової допомоги FAFSA. Та незалежно від того, чи отримали ви позитивну відповідь у FAFSA, чи ні, ви все одно можете подавати заяву на direct loans.

Сума, яку ви маєте право отримати, залежить від того, на якому році навчання ви перебуваєте, чи ви бакалавр чи магістр.

Перші кілька років коледжу сума сягає $10,500. Відправлення платежу займає в них кілька тижнів.

Є субсидований і несубсидований кредит. У першому випадку відсотки не нараховують, поки ви не завершите навчання у школі, а в другому нараховують.

Також є деякі документи, які потрібно заповнити онлайн. У них зафіксовано, що ви повинні повернути, відсоткова ставка тощо.

Як погашати кредит? плани погашення. Якщо ви не маєте прибутку, ви не платите нічого доти, поки ваш дохід не стане таким, щоб ви мали можливість виплачувати $50 на місяць.

Найкраще надати людям посилання на веб-сайти, де дають точне пояснення. Спробуйте знайти його на будь-якому сайті коледжу Direct Loans.

Також найкраще повідомити школу про те, що ви хочете відвідувати, і вони скажуть, які там кроки і кваліфікації.

Умови для кредиту

         Кредити обробляють протягом навчального року, якщо CUNYfirst не визначає, що ви завершуєте навчання після осіннього семестру

         Позичальники, які роблять це вперше, повинні підписати електронний Master Promissory Note (e-MPN) і COMPLETE ENTRANCE COUNSELING на www.studentloans.gov

         Учень повинен бути прийнятим до вищого навчального закладу, у нього мають бути зареєстровані принаймні 6 кредитів (враховуючи літо), а також він повинен відповідати задовільним рекомендаціям успішності для федеральної допомоги.

         Мати дійсний 2015-2016 FAFSA з CSI і заповнити всі необхідні пункти фінансової допомоги в “To Do List” у CUNYfirst.

Кредитна допомога

Freshman (1 курс) – (0-29.9 кредитів)Залежний: $5,500Незалежний: $9,500(до $3,500 може бути субсидовано)
Sophomore (2 курс) – (30-59.9 credits)Залежний: $6,500Незалежний: $10,500(до $4,500 може бути субсидовано)
Junior/Senior (3-4 курс) – (60 or more)Залежний: $7,500Незалежний: $12,500(до $5,500 може бути субсидовано)
Випускник $20,500 тільки несубсидовані

 

Людині, яка прагне вступити до дорогої чи будь-якої приватної школи, варто спробувати дослідити і подивитися, з яким коледжем вона найкраще співпрацює. До цього коледжу перенесуть більшість кредитів. Заплануйте піти туди спершу, щоб зберегти БАГАТО грошей.

Я кажу це, тому що так підказує елементарна логіка, адже за кожен кредит у коледжі ($200 за кредит), який можна перенести в більш дорогий чи приватний коледж ($1000 за кредит), ви робите собі величезну знижку! Якщо маєте можливість, візьміть якомога більше кредитів чи навіть науковий ступінь у коледжі, а потім завершіть навчання у більш дорогому приватному коледжі чи обраному університеті.

Я отримав свою ступінь AS у La Guardia, а BS у St John’s University. І ось я випускник-бакалавр St John’s University, але заплатив аж наполовину менше, ніж ті, хто навчалися тут з самого початку! Це менше приблизно на $68,000! Тепер я думаю, що така можливість варта того, щоб взяти її до уваги.

З тієї ж самої причини я б хотів додати, що взявши найбільшу можливу кількість кредитів і відпрацювавши їх старанно (наприклад, взяти максимальні 18 кредитів замість 12 і відвідувати щодня усі заняття), ви зможете завершити навчання навіть швидше й ще дешевше! Я щойно став випускником навіть скоріше, ніж сподівався, що зберегло мені кілька додаткових місяців життя і ще $17,000! Основна ідея в тому, що за два семестри ви завершуєте навчання з 36 кредитами, які б ви отримали за три звичайних семестри, якби взяли мінімальні 12 кредитів за семестр, як робить більшість людей.

Коли справа доходить до сплати займу, якщо глянути на звичайну статистику вашого аккаунта (від Sally Mae, Nelnet чи будь-кого іншого) наприкінці, коли ви завершуєте навчання, ви бачитимете складні суми з різними процентним боргом напроти кожної. Це означає, що щоразу, коли ви отримуєте наступний займ, ви підписуєте новий контракт і обмежуєте себе новою угодою з новими умовами. Ці умови будуть щораз більш дорогими, тобто ваша ставка зростатиме кожного семестру.

Коли настане час сплачувати кредит, будуть різні платіжні плани й опції, але якщо ви не дослідите це питання, для вас оберуть автоматичний платіжний план, який потрібно сплачувати щонайменше щомісячно і який розподілить цей платіж на кожен кредит в наведеному порядку. Вам потрібно звернути на це увагу, адже у ваших інтересах сплатити спершу найдорожчий кредит, залишивши найдешевші на мінімальній платіжній основі.

Деколи ставки можуть досягати 9%, де інші матимуть лише 3%. Навіть краще, коли ви можете знайти програму закріплення кредиту, щоб скомбінувати їх в один платіж і малофіксовану ставку (якщо це можливо), і сплачувати один великий комбінований кредит. Не забувайте часом перевіряти кредитну оцінку, тому що з усіма платежами, які ви робитимете (сподіваюся, вчасно), ви підвищуватимете свою кредитну оцінку, тому що ці платежі постійно перевіряють всі три кредитні агентства. Чим вища оцінка у вас буде, тим кращі шанси ви матимете для укладання угоди з закріпленням кредиту. Ви це можете робити велику кількість разів, обходити продаж ваших кредитів банкам і шукати якомога кращу угоду!

Позитив видно наприкінці: ваша кредитна оцінка точно зросте, коли ви впораєтеся з усіма кредитами, якщо ви не затримуватиме платню і вноситиме регулярні платежі й прийматимете розумні рішення. Успіхів!

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com