Купівля нерухомості замість оренди в США

0

Живемо в одній квартирі п’ятеро. Моя (на той момент) дівчина і я в одній кімнаті і сім’я, з якою ми ділимо квартиру, в іншій. Тісно? Якщо не враховувати ванну, особисто мене все влаштовувало.

Але після року такого життя ми захотіли переїхати. Відповідно я почав думати відразу про оренду і про те, де краще орендувати житло. Хммм… Потім я порахував, що для переїзду треба буде десь приблизно $5000 і кожного місяця платити за оренду $1500.

На той момент мій друг купив собі квартиру в Queens. Ого. А хіба це реально? Людина може так собі взяти і купити в Нью-Йорку квартиру? Тоді це ніби мені хтось розплющив очі. Завжди думаєш, що це нереально, поки хтось не зробить.

Так-от, я почав більше дізнаватися про купівлю житла і дізнався про чудо-кредит, який називається FHA (Federal Housing Administration). З цим кредитом треба тільки дати перший внесок як мінімум 3.5%. Круто.

Я порахував, що мій друг купив квартиру за $165000, а значить і мені це реально зробити, тому порахував, який мені треба буде перший внесок і вийшло $5800. Вау! Та це майже так само, як переїхати на нову оренду! Я загорівся і почав пошуки. Через рік ми з моєю нареченою купили будинок.


Перелік кроків, які я рекомендую зробити, для купівлі нерухомості в США

  1. Визначтесь, у якому районі або районах ви хочете жити.
  2. Почніть пошук сьогодні. Коли мене питаються, за скільки часу можна знайти хорошу нерухомість, то я відповідаю завжди, що за один рік. Так, можна і за два дні, якщо вам пощастить, але будьмо в цій ситуації консервативними.
  3. Визначте максимальну суму грошей, яку ви можете заплатити.
  4. Назбирайте як мінімум $15-20 тисяч на ощадний рахунок для купівлі дому. Багато? Ні, це небагато, якщо розбити по місяцях. Я розказую більше, як це робити, у статті Платіть спершу собі.
  5. Визначтеся, чи хочете ви будинок, чи квартиру.

Якщо ви хочете дізнатися детальний покроковий процес купівлі житла в США, читайте детальний план тут.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com