Lake Placid та Whiteface Mountain (Біла гора) в штаті Нью-Йорк

0

Чи Ви знали, що Біла гора (Whiteface mountain) п’ята по висоті гора в штаті Нью-Йорк? І це найвищий пік Адірондакських гір (Adirondack mountains). Висота Білої гори 1,483 метра (4,867ft) і розташована вона в містечку Вілмінгтон (Wilmington).


Гірськолижний курорт

Досі її називають одним з найкращих гірськолижних курортів північного сходу, адже там проходили зимові Олімпійські ігри 1980 року і зараз часто проводяться різні гірськолижні заходи та тренування до Олімпійських ігор.

Мені пощастило піднятися на цю вершину та побачити всю ту нереальну красу гір.

Наша поїздка відбулася в кінці травня, було ще прохолодно, а на вершині ще холодніше, тому раджу не планувати поїздку туди раніше травня, краще пізніше. Підніматися вгору дуже важко (треба лізти по каміннях) та небезпечно, але це того варте.

По дорозі назад ми зупинилися на High Falls Gorge.


Природний парк з водоспадами, який відкритий круглий рік. Прогулянка затишною лісистою місцевістю по свіжому повітрі, якраз те, чого бракує жителям міста.

Більш детальна інформація тут: https://highfallsgorge.com/


Lake Placid

Зупинилися ми в Олімпійському містечку Lake Placid, що 21 км від Білої гори. Тут знаходиться Олімпійський музей, де можна побачити командні уніформи та медалі з ігор. Історичне містечко, спокійне та старе, але все одно на вулицях багато туристів.

 

 

 

 

 

 

Старовинні магазинчики, маленькі ресторанчики та чисті вулиці. Розташоване воно біля величезного озера з такою ж назвою — Lake Placid.

 

 

 

 

 


Ми брали тур по озеру з гідом на катері. Понад озером багато місць для відпочинку та приватних будинків.


 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

А найголовніше, що озеро знаходиться у підніжжя Білої гори (Whiteface mountain) і можна побачити її вершину. Здається нереально високою та далекою.

Нам дуже сподобався тур.

Lake Placid Boat Tour: George and Bliss Lane, Lake Placid, NY 12946

Підкоряйте нові вершини! Хай щастить!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Родом з Тернопільщини, жила в Чернівцях. Дуже люблю читати, колись писала вірші. Волонтер та учасник проекту Razom for Ukraine.