Маєте талант? Дайте знати про себе

0

Як сказав в одному зі своїх інтерв’ю Андрій Кузьменко (Скрябін): «Якшо ти талановитий і геніальний, про тебе ніхто не взнає крім миші, яка живе в тебе на кухні, бо треба пахати».

Багато хто з нас, українців, є дуже талановитими чи то в співі, чи то в малюванні, чи то ще в чомусь. Але коли ми приїжджаємо в чужу країну, то починаємо думати, що життя змушує нас працювати там, де можна заробити гроші, а не там, де можна розвивати свій талант і паралельно приносити собі цим гроші.

Я згодний, справа це не легка. Але все, що дається нелегко, я би сказав, все, що потребує максимум зусиль, врешті-решт має прекрасний результат. Головне, не здаватися.

За інші країни говорити не можу. Але в Америці, якщо ти не вмієш продавати себе і свій талант, буде дуже важко добитися успіхів. Якщо ваш талант є частиною життя, яке ви хочете розвивати, всі навколо повинні знати, що ви робите. Вашою метою повинно бути те, щоб весь світ знав про вас. І навіть якщо за життя ця ціль буде виконана на 25% чи 50%, цього вже буде достатньо.

Мені тяжко і боляче дивитися, коли талановиті люди, які створюють витвори мистецтва, валять стіни на будівництвах, отримують мінімальну зарплату чи працюють десь тільки для того, щоб заробити гроші.

Багато хто з талановитих людей недооцінюють себе, бо намагаються завжди вдосконалити свої витвори, тож це перетворюється на нескінченну гонитву і жагу до прекрасного. Це нормально, але не може бути причиною, щоб не дати світу знати про себе.

Ви – одиниці, які роблять цей світ кращим. Питання у тому: наскільки ви хочете змінити цей світ?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com