Натисніть на паузу

0

Якщо ви користуєтеся електронною поштою, у вас таке ставалося напевно не раз. Поки ви перевіряли свої листи і відповідали на них, ще не закривши поштову скриньку, вам приходили все нові і нові повідомлення, або ж хтось вам вже встиг відповісти.

Деколи навіть стається, що ви ніби сидите в чаті. Комусь написали, він вам відповів відразу, ви відповіли йому. Він знову вам відповів і так далі… Немає ні кінця, ні краю!

Від Pat Flynn (засновника сайту Smartpassiveincome.com) я дізнався про кнопку паузи для листів. Ух-х-х як це спростило мені життя! Тож тепер у мене у мене папка “вхідні” завжди стоїть на паузі.

http://inboxpause.com/ – кнопкa паузи для листів

iporada-inpause

Коли я заходжу на електронну пошту перевірити, то знімаю її з паузи, щоб всі електронні листи дійшли і я міг почати відповідати.

У такий спосіб я не бачу жодного нового повідомлення, поки відписую. Це економія і краща організація вашого часу.

До речі, якщо ви ще не читали, то я рекомендую вам мою статтю “Як економити час, перевіряючи email”.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com