Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Для нелегалів в США

0

Якщо вам довелося змінити країну та пройти нелегкий шлях адаптації, а ви, крім того, ще й нелегал, на перший погляд, така ситуація здається важкою. Звісно, немає простого рішення цієї проблеми, але я помітив з досвіду, що багато нелегалів в Америці просто не знають про свої права і можливості, які насправді можуть суттєво покращити їхнє життя.

Тож у цій статті-довіднику ми перерахуємо сфери життя нелегалів в США і поділимося інформацією, яку ми маємо і яка може вам допомогти в тій чи іншій ситуації. Інформація буде оновлюватися.

Робота для нелегалів

Медицина для нелегалів

  • Як дешево полікувати зуби в Нью-Йорку?
    Полікувати зуби дорого у будь-якій країні. У США ціни можуть бути просто захмарними. Але я розкажу вам про мій похід до державного стоматолога в Нью-Йорку.

Документи для нелегалів

Інше

Якщо ви знаєте якусь додаткову інформацію, яка не була тут згадана, будь ласка, напишіть в коментарях нижче або надішліть її особисто на е-мейл aboychuk@iporada.com і ми додамо її до цього списку для того, щоб допомогти іншим нелегалам.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com