Нетрадиційні пошуки роботи

0

Більшість людей, чи то в Україні, чи в Америці, ставлять собі метальні блоки. Ці блоки заважають їм рухатись вперед і добиватися справ, яких добиваються інші.

Можна просто, але водночас, з трудом, добитися, чого хочете, саме тієї роботи, на якій ви вирішите працювати. Наприклад, якщо ви хочете працювати в Google, це реально, навіть якщо ви живете в якомусь далекому селі в Україні, але вірите в свої сили. Якщо у вас є ціль – це можливо.

Є спеціальні сайти, через які ви можете подати свої заявки. Я не кажу, що це буде легко, це дуже важко, тому ці пошуки називаються “нетрадиційними”. Але люди, які це роблять, добиваються свого.

Тому навіть якщо ви живете в Україні і у вас є якісь певні таланти чи навички, які ви хочете розвивати , ви можете в Інтернеті знайти сайти, де виставляють пропозиції про роботу. Звісно, на них є певні умови, які ви повинні виконувати, щоби подати заявку.

Також якщо ви живете за кордоном і хочете працювати в певній компанії чи індустрії, ви можете добиватися роботи саме в цій індустрії, пишучи електронні листи, дзвонячи людям, які працюють в цих компаніях, висилаючи своє резюме прямо в компанії, також зв’язуватись з певними людьми через Linkedin та інші сайти.

Це дуже важливо знати тих головних людей, які фігурують в цій індустрії і з ними знайомитись: чи просто через знайомих або через Linkedin. Якщо у вас досі немає чи не заповнений профіль в найбільшій професійній мережі світу, зробіть це, прочитавши статтю 5 порад, як покращити свою сторінку на Linkedin.

Весь цей процес складається з 3 частин:

  1. Визначте, чого саме ви хочете. Тобто: де і ким працювати?
  2. Визначте, ким ви хочете стати. Тобто: яка ваша фінальна мета у цій роботі? Стати головним інженером чи керівником?
  3. Складіть план дій.

Найголовніша проблема, чому люди не мають того, чого хочуть, це тому що вони не роблять нічого, щоб досягти цієї мети. А дехто, хоча і робить щось, можливо, робить недостатньо, бо для здобуття успіху треба працювати не одну годину чи день.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com