Невдало зняте житло на Airbnb

0

Недавно Аня написала статтю, як вдало зняти житло на Airbnb, а сьогодні я вам хочу розказати, як я зняв житло на Airbnb невдало і чого вам не рекомендую.

У червні 2015 року я їздив в Чикаго на конференцію і оскільки я був там сам, то мені було все одно, де залишатися ночувати, тож я вирішив спробувати знайти спальне місце через Airbnb.

До речі, для тих, хто не знайомий з цим сайтом, він пропонує три варіанти: зняти житло повністю (цілу квартиру чи будинок), зняти кімнату і зняти спальне місце (диван чи ліжко). Тож я і зняв ліжко.

Прибув я десь о 12 годині ночі на цю “чудо-хату”, оскільки мій літак прилетів об 11. Власник був дуже приємним і гостинним до мене, тож все здавалося в порядку, поки мені не показали мою кімнату, в якій проживав ще один чоловік похилого віку.

Та ні, ніби все було добре, але якось мені було там не по собі. На наступний день я зрозумів, що це не будинок, я якийсь мурашник-гуртожиток. Людей ставало все більше і більше, і вся підлога в кожній кімнаті заповнювалася різноманітними “спальними місцями” – матрацами.

Кожного дня з’являлися нові обличчя і люди. Таке було відчуття, що я приїхав на заробітки кудись працювати чорноробом. 🙂

Ну нічого, як то кажуть: “Не вмер”, – але повторити це ще раз не дуже хочу.

Так що я вам можу порадити, якщо ви хочете знімати подібний варіант?

  1. Уточніть: скільки людей буде спати з вами в кімнаті? Одна людина чи 10? А також, якщо можливо: хто саме?
  2. Скільки місць здається в хаті в оренду? Якщо 2-5, то це нормально, але якщо 15-25, це вже трошки не весело.
  3. Читайте негативні відгуки і потім порівнюйте з позитивними. І пам’ятайте: негативні відгуки завжди є, оскільки є люди, яким неможливо догодити.

До речі, для порівняння: в серпні 2015-го ми зняли з дружиною кімнатку біля моря через Airbnb на Jersey shore і були дуже задоволені. Тож рекомендую як мінімум брати кімнату, навіть для себе самого.

А ви знімати житло через Airbnb для відпочинку чи роботи? Поділіться своїм досвідом і, можливо, помилками.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com