Подорож до New York Chinese Lantern Festival

0

Цього разу хочу розказати вам про подорож до New York Chinese Lantern Festival – фестиваль ліхтариків ручної роботи. Відвідала я його минулого року наприкінці травня. Я дуже хотіла туди потрапити, побачити нереальну красу, яку знайшла на фотографіях в Інтернеті, адже сама захоплююсь фото. Але, на жаль, трішки розчарувалась. Хоча не можу сказати, що засмутило більше: дуже холодна та похмура погода чи не такі широкі масштаби фестивалю, які я уявляла.


Фестиваль фантастичних ліхтариків

Фестиваль проходить в Сиракузах ( Syracuse, NY), а я з сім’єю живу в Брукліні, тому на нас чекала довга дорога близько 5 годин, аж під Канаду. Тому ми зняли на ніч невеличкий мотель. Приїхали ми туди ввечері о шостій, але ще було світло на вулиці, тому краще спробувати дістатися пізніше. Спочатку було шоу гімнасток, які показували різні акробатичні трюки на маленькій сцені. Люди сиділи на лавках, дивилися та тряслися від холоду, а гімнастки виступали в тонесеньких національних костюмах з коротким рукавом. Здібності та витримка дійсно вражають. Потім ми пішли навколо озера дивитися на креативні ліхтарики у формі звірів.

Ліхтарики у формі фантастичних звірів

Самі вироби були цікаві та кольорові, а особливо, коли світилися. Тому фантастичне дійство починається ввечері. Виконано все в тематиці природи: звірі, птахи, квіти, а посеред озера величезний червоний дракон. Кожного року додаються нові фігури. На фестивалі можна купити різні сувеніри та іграшки, а ще готову їжу, щоб там перекусити. Було холодно, тому ми швидко все обійшли і поїхали додому, так і не дочекавшись темноти та повної краси тих яскравих ліхтариків. Тому одягайтеся тепліше та чекайте темноти, воно того варте. Хоча, можете самі зрозуміти з моїх фотографій, які лишилися з тієї подорожі.

Квіти-ліхтарики на озері

Фантастична жар-птиця

Коли, де та за якою ціною?

Травень 25, 2018 – Липень 1, 2018 з 5:30 pm – 10 pm

Фестиваль закритий в понеділок.

Адреса: 581 State Fair Blvd, Syracuse, NY 13209

Ціна за дорослого – $15.50 онлайн, $16 на місці; дітям віком від 5 до 16 років – $12.50 онлайн і $13 на місці. Дітям до 5 років – вхід безкоштовний.

Детальніша інформація тут:

http://www.lanternfestnys.com/

Уся сім’я вподобає фантастичні ліхтарики

На зворотньому шляху

До речі, якщо є час, раджу побувати на атракціоні WonderWorks Destiny, який знаходиться зовсім близько від фестивалю в торговому центрі. Особливо дітям там дуже сподобається. Наукові експонати та багато іншого цікавого.

Адреса: 9090 Destiny USA Dr., Syracuse, NY 13204 

https://www.wonderworksonline.com/destiny/


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Родом з Тернопільщини, жила в Чернівцях. Дуже люблю читати, колись писала вірші. Волонтер та учасник проекту Razom for Ukraine.