На що звертають увагу, коли беруть на роботу в США?

0

Оксана Дац – українка, що живе і досягає успіху в Америці. Нещодавно вона дала нам дуже цінне інтерв’ю на тему кредитів на житло в США.

А у новому відео-повідомленні до читачів Immigrant porada Оксана розповідає про секрет успіху, коли ви влаштовуєтесь на роботу. Ви можете переглянути відео або прочитати текст її повідомлення нижче.

Це Оксана Дац з чудової Сарасоти з дуже важливим, на мою думку, повідомленням.

Минулого тижня я познайомилася з одним таким паном, який вже понад 25 років тренує відділи роботи з персоналом (HR) різних компаній про те, як правильно затрудняти людей: не тільки дивитися на їхнє резюме, досвід, стаж роботи і так далі.

Я спитала його: «Цікаво, на що ви звертаєте увагу?», а він мене спитав мою думку. Я брала кілька людей до себе на роботу і звертала увагу не на те, що я повинна їх навчити, тому що для все одно буде нове. Я хотіла знати їхнє ставлення до справи, так званий attitude, також їхні звички, що вони роблять після роботи, як вони себе ведуть, яка у них родина і так далі.

Це дуже важливо, адже життя людини складається з багатьох сфер, і праця – це тільки одна із тих усіх галузей, у яких людина живе. Ще є її сім’я, її здоров’я, її друзі та інші галузі, і кожний з нас на них звертає увагу. Тому для мене завжди було важливо знати, що ця людина робить.

Часто так буває, що ми беремо на роботу людей за те, ким вони не є, а звільняємо потім за те, ким вони є насправді.

Що би я хотіла просто від себе порадити зі свого досвіду: ставаймо такими людьми, що якщо у вас є робота, то начальник вам потрібен не тому, що він вам виписує зарплату, немає чого нарікати на нього. Краще мінятися і ставати такими працівниками, без яких ніхто не знає, що робити на роботі. Це по-перше.

По-друге, колись я почула про таку ідею: якщо є склянка з водою і ми запихаємо туди палець, то рівно стільки часу, скільки та дирка там залишається, потрібно для того, щоб замінити людину на роботі. Тому немає чого журитися за те, що буде, як ми підемо.

Тому я думаю, що наступне покоління наших молодих спеціалістів повинно працювати над собою і розвивати себе як індивідуалів. Тому що менеджмент і лідерство складаються в першу чергу із власного менеджменту і лідерства. Тому що я тільки сама можу над собою працювати, ніхто інший не може мене змінити.

Тому будьмо найкращими, якими ми тільки можемо бути, щоби ми самі подобалися самі собі. Нехай стосунки на роботі будуть професійні і чудові. Треба ставати професіоналами, у чому б то не було.

А крім того, завжди думати, що ми представляємо себе і свою країну. Завжди приємно почути, звідки походить хороша працівниця, коли всі знають, з якої вона країни. І я думаю, це чудово. Навіть якщо ви хочете мати свій бізнес, це також вам допоможе.

Тож всього найкращого. Ставаймо найкращими, якими ми тільки можемо бути. Працюймо над собою!

Дякую, вітання всім.

Дякую тобі, Андрію, за твою роботу, за те, що ти робиш для українців. Усього тобі найкращого!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com