Зручна оплата метро в Нью-Йорку (EasyPay Xpress)

0

Ця стаття – для людей, які користуються чи збираються користуватися метро в Нью-Йорку. У будь-якому випадку ця стаття може бути для вас корисна, оскільки і у вашому місті теж може бути подібна пропозиція.

З теперішніми технологіями дуже популярною стала автоматизація завдань. Я – великий прихильник цієї справи. Тож хочу розказати вам, як автоматизувати дещо, що ви часто робите та витрачаєте на це час, як і я.

Кожного місяця, тижня чи дня, якщо ви користуєтеся карткою для проїзду в Нью-Йорку (metro card), ви маєте поповнювати її в кіосках. Це займає час, особливо при чергах в годину пік.

Мій особистий страх – це забути поповнити картку до того часу, як закінчиться мій місячний проїзд. Там, де я живу, не можна купити картку для метро чи поповнити її.

МТА створили новий вид карток. Експрес картка для метро. Вона зв’язана з вашим банківським рахунком і поповнюється автоматично. Все дуже просто і зручно.

Мій друг користується нею протягом 2 років і дуже задоволений. Адже це економить час і усуває зайві переживання: чи то немає грошей на картці, чи то вчасно забув поповнити безлімітну картку.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com