Як я заробив $600+ на покупках онлайн

0

Пасивний дохід в Інтернеті або й взагалі – це одна з найпопулярніших тем на сьогодні. Є багато статей, книжок і відео на цю тему. У них переважно йдеться про те, що потрібно щось створити, щоб почати заробляти пасивно гроші. Також багато шахраїв на цьому непогано заробляють, оскільки “пасивний дохід” звучить так круто і, головне, легко.

Особисто я не вірю в легкі та швидкі заробітки, хоча знаю метод, який, можливо, найлегший з усім для пасивного доходу. Йдеться про те, як заробляти гроші на тому, що ви купуєте в Інтернеті. Як це? Зараз я вам все покажу і дам посилання, за яким ви відразу отримаєте свої перші $10. Це партнерське посилання, за яким вигода буде і вам, і нам.

Я розкажу вам про те, як заробив таким способом $600+ на покупках в Інтернеті. Ні, ви не можете покинути роботу і заробляти тільки так, ви не заробити мільйон. Просто будете отримувати трошки більше вигоди на тих покупках в Інтернеті, які ви і так вже робите.

До речі, це сайт працює не тільки в США, а й у інших країнах, у тому числі й в Україні.

Я також записав відео на цю тему, тож просто виберіть, як вам зручніше отримати інформацію.

Ebates – це сайт для cashback. Він функціонує як портал між покупками і продажем. За допомогою цього сайту ви можете отримати певну суму грошей назад зі своїх покупок.

Наприклад, ви хочете купити якусь техніку. Замість сайту техніки (припустімо, bestbuy.com), ви набираєте в Інтернеті ebates.com, і вже на цьому сайті треба вводити посилання на сайт електроніки (bestbuy.com). Після цього, ви відразу отримаєте у вікні інформацію про можливу знижку на вашу техніку, а також різноманітні купони, які можуть додати вам ще більше знижок.

Переважно, це 1-5%. Сума наче невелика і з нею ви не розбагатієте, проте, якщо купуєте часто, зможене заробити непогані гроші. Як кажуть: “копієчка до копієчки” 🙂

Вони виплачують накопичені гроші один раз в квартал. Тож за всі покупки, які ви робили через їхній сайт cashback прийде вам через 3 місяці.

На сьогодні, як бачите нижче, я пасивно заробив $640.61. Ви можете сказати, що це невеликі гроші чи заробітки. Я згоден з цим, але для такого додаткового бонусу вам реально нічого й робити не потрібно, просто зайти на сайт напряму, а через ebates. Є навіть ще легший спосіб це робити, про що я розкажу далі.

Тож як почати це робити і заробляти гроші пасивно?

Перейдіть за посиланням ebates.com і ви отримаєте $10 при реєстрації.

Тоді прямуйте за інструкцією нижче або за відео.

 1. На сайті ebates.om у правому верхньому куті натисніть JOIN NOW.

 2. У вас буде 3 варіанти для реєстрації: через Facebook, Gmail або просто створити акаунт з нуля. Я використовую Facebook або Gmail, бо це набагто швидше.
  *** Варто зазначити, що бонус $10 ви отримаєте, тільки якщо ви новий член і зробите будь-яку покупку протягом 90 днів на мінімум $25***

 3. Тепер ви на сайті. Найпростіший спосіб зробити покупку – це ввести в пошуку магазин, у якому ви хочете купити щось онлайн. Наприклад, BestBuy чи Amazon тощо. Ось наприклад, BestBuy має 1% cash back. Тобто якщо ви купуєте фотоапарат за $500, вам на рахунок відкладається $5.

 4. Інший варіант – це пошукати магазини, які мають найбільші cashbacks і купувати в них.

  Найпростіший і найшвидший спосіб користуватися ebates – це додати кнопку ebates до вашого Інтернет-браузера (Google Chrome). Ось як це зробити:

 1. Зайдіть на сайт ebates.com
 2. Наприкінці сторінки внизу натисніть на Ebates Button.

 3. Натисніть на велику кнопку Get Button.

 4. І ця функція буде додана до Google chrome вгорі праворуч.

 5. Тоді на кожному сайті з можливістю ebate вам буде відображатися таке віконечко. Натискайте ACTIVATE:

 6. Якщо ви натиснули на цю кнопку, за все, що ви купуєте на цьому сайті, вам буде автоматично нараховано cashback в ebates.

Ви можете переглянути відео з тією самою інформацією:

Як бачите, усе дуже просто. Дізнавшись про це сьогодні, ви можете пожаліти лише про одне: про те, що не знали про це раніше. Уявіть, скільки грошей ви вже могли отримати від ваших покупок онлайн.

Вдалих вам покупок і cashbackів! Якщо у вас є будь-які додаткові запитання чи поради, залишайте їх в коментарях нижче.


У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com