План на подорож заздалегідь

0

Почнімо з чогось цікавого. Перед тим, як щось робити, дочитайте цей уривок до кінця. Уявіть свою наступну відпустку, за місяць вона чи за рік. У вас запланована подорож, і ви їдете з вашою коханою людиною. Тепер заплющте очі. Заплющуйте-заплющуйте. І уявіть відпочинок детально.

Розповім, що я колись бачив. Я бачив, як я з дівчиною (тепер вона моя дружина) на екзотичному острові досліджуємо джунглі, ходимо в гори, в цікаві місця, відвідуємо маленькі містечка на цьому острові й обідаємо та вечеряємо в місцевих закладах. А ввечері, десь після 6, йдемо на прогулянку пляжем. Приблизно так я уявляв собі нашу відпустку, і мені вона здавалася ідеальною.

Але чомусь раніше в нас ніколи не вдавалося відпочити спокійно. Я хотів організувати все ідеально, так, як я це вигадав: джунглі, гори, маленькі міста… А дівчина каже, що хоче піти на пляж, щоб позасмагати. Та навіщо нам він? Кажучи коротко, у нас були різні очікування. І це не дивно, адже ми люди.

Я не можу сидіти на одному місці, і найкращий відпочинок для мене – це приємне навантаження (наприклад, походи). Дружина ж любить розслабитися. Але коли ми одружилися й вперше їхали до України, то розуміли, що не можна повторювати ту саму помилку. Тому ми спершу обговорювали, що, як і де будемо робити. Та все одно це були лише розмови. Я думав про одне, а вона – про інше. Тож ми створили календар, у якому позначили, що ми робитимемо щодня протягом подорожі. Так, це додаткова робота, зате потім не потрібно хвилюватися.

Тож, у чому полягає ідея? А ідея в тому, щоб планувати свій відпочинок заздалегідь на кожен день разом з дружиною, чоловіком, дітьми чи друзями. Наприклад, ви їдете на 7 днів. Візьміть аркуш паперу й розділіть його на 7 колонок і 3 рядки. У кожній колонці потрібно написати те, що ви робитимете цього дня. Три рядки – це ранок, обід і вечір. Наприклад, понеділок зранку – спати. Обід і вечір вівторка – екскурсії.

Звичайно, не все заплановане може відбутися, щось, скоріш за все, зміниться, але у вас буде база, а це найголовніше. Так само було з Алісою в країні див, коли вона запитувала кота:

Would you tell me, please, which way I ought to go from here? -‘ said Alice.

‘That depends a good deal on where you want to get to,’ said the Cat.

‘I don’t much care where -‘ said Alice.

‘Then it doesn’t matter which way you go,’ said the Cat.

Одного разу ми з друзями їхали в Лас-Вегас, і я розробив дуже детальний план, на який витратив кілька годин. Але я не рекомендую таку тактику, хоча мої друзі були задоволені, адже вони знали навіть те, який одяг потрібно брати в подорож. Занадто багато часу було витрачено на той список. Рекомендую просто зробити базові плани і вже по ходу вони будуть оновлюватися.

Додаткова перевага планування відпочинку – це розподіл бюджету. Можна записати дні, коли ви ходитимете в ресторан чи кудись іще. Наприклад, якщо ви щодня вечерятимете в закладах, витрачаючи приблизно $60-80 за один раз, то вам доведеться витратити $420-560 лише на ресторани. Так само ви можете порахувати вартість екскурсій чи інших розваг.

Знаю, може здатися, що це займає багато часу, але не такий страшний вовк як його малюють. Після першого разу буде легше. Але погляньте на це з іншого боку. Що важливо? Інвестувати сьогодні 1-2 години і спростити собі відпочинок.  

Ця система працює, вона перевірена нами величезну кількість разів.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com