Як ефективно зняти будинок для відпочинку в Поконос

0

Це стаття для тих, хто планує зняти в оренду будинок для відпочинку в Поконос, штат Пенсильванія.

До недавнього часу моя сім’я мала будинок для відпочинку в Поконос і здавала його в оренду. Цією справою займалася моя сестра протягом трьох років. Недавно ми його продали. За ті роки нам вдалося зібрати дуже велику базу клієнтів. Тож коли приходить сезон відпочинку, вони дзвонять до нас і питаються про нашу хату. Але її у нас більше нема, а таким людям, як вони, хочеться допомогти.

Тому ця стаття написана саме для тих людей, які шукають, як можна знайти будинок чи квартиру для відпочинку в Поконос і взагалі в СШАМи розкажемо, що потрібно робити і чого не варто, якщо ви знімаєте будинок в оренду, а також що робити, щоб ваш відпочинок був вдалим.

Використовуйте цю статтю як інструкцію для орендування будинку для відпочинку в Поконос. Також діліться з іншими, щоб і вони знали, як це робити.


Airbnb, Flipkey, Homeaway

Airbnb.com, Flipkey.com, Homeaway.com – це три дуже схожі сайти, тому я напишу про них загалом. Якщо ви плануєте їхати відпочивати і хочете, щоб гарантовано у будинку було все необхідне, то раджу орендувати через ці сайти.

Ваші гроші заморожують в системі і не віддають людині до тих пір, поки не закінчиться строк оренди. Також ці компанії задіяні у здачі квартири як третя особа, тому будь-які проблеми може бути вирішено через них. Крім того, ви можете оплачувати кредитною чи дебітною карткою. На сайтах ви знайдете детальні описи кожного житла з усіма деталями, а також фото.

Але найголовніше – це коментарі. Перегляньте їх: хороші вони чи погані. Якщо погані, дізнайтеся чому. Також можете написати людині, яка здає будинок і сторгуватися, наприклад, якщо це звичайні вихідні дні, попросіть невеличку знижку. За що? За просто так 🙂 Але це залежить від вас: робити це чи ні.

Щоб дізнатися більше про знімання житла для відпочинку по всьому світу, наприклад, через Airbnb, читайте нашу статтю Як вдало зняти квартиру через Airbnb.


Craigslist – американський сайт оголошень

Craigslist.comце ще один варіант. Але тут все побудовано на довірі, мінус у тому, що вам доведеться довіритися незнайомій людині. І не факт, що коли ви приїдете за тією адресою, там буде саме той будинок, який був в оголошенні. Тож це не дуже надійний варіант, але можливий.

Домовтеся, де ви зустрінетеся і як буде проходити оплата. Якщо ви зустрінетесь в будинку, який збираєтесь орендувати, то це надійніше.

Єдине, що можу порадити, щоб вас захистити, це коли ви будете підписувати контракт, попросіть зробити фото водійських прав і звірте ім’я в контракті і на водійських правах.

Але скажімо, якщо вас ця людина обдурила, то судитися за $200-300 буде важко, хіба що ви будете самі без адвоката і у вас буде час. Тож я не рекомендую цей варіант, але у кожного свій рівень ризику. 

Ми вже писали про афери на Craigslist, тож просто будьте обачними.


Сайти оголошень іммігрантів в Америці

Також можете перевірити російську рекламу і Базаринку – сайти для “своїх”: російсько-, польсько-, україномовних. Але тут знову жодних гарантій. Тож Airbnb, Flipkey, Homeaway – це одні з перших опцій.

Якщо у вас є якісь питання – ставте їх в коментарях. Або якщо у вас є додаткова інформація чи ви знаєте надійних людей, хто здає квартири для відпочинку в Поконос, також дайте всім знати в коментарях.

Leaderboard Ad


У цій статті деякі посилання є партнерськими. Читайте більше про це тут.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com