Оригінальний подаруночок з відпочинку

0

У нашій багатій українській культурі є одна традиція. Ми обов’язково маємо привезти якийсь подарунок з відпочинку чи подорожі близьким людям: батькам чи братам або сестрам чи друзям…

Особисто я вважаю цю традицію дуже хорошою і дуже її люблю. Що, в основному, дарують люди? Магнітики, брелоки, листівки, статуетки… тощо.Одного разу, перебуваючи на відпочинку, ми з жінкою подумали: “А давай цього разу зробимо якось інакше! Зробимо щось таке, що мало хто робить”. І так ми купили листівки того міста. Підписали і відправили поштою батькам та друзям.

Всі звикли поштою отримувати тільки рекламу або рахунки за світло чи воду. А тут маленький сюрприз! Всім сподобалося і всі дякували за такий оригінальний подарунок. Тепер коли ми їдемо кудись, то завжди робимо так само.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com