004: Навіщо вам потрібен bookkeeper для бізнесу в США з Христиною Бандрівською

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


У цьому епізоді Андрій бере інтерв’ю у Христини – власниці свого bookkeeping бізнесу. Вона не один рік допомагає малим, середнім і великим бізнесам з підрахуванням їхніх доходів, витрат і прогнозуванням бюджету, cashflow i фінансової стабільності. Це епізод буде нереально корисний для людей, які мають бізнес або хочуть його розпочати.

Дивитися подкаст

У цьому епізоді ви дізнаєтесь:

  • Що таке cashflow;
  • Яка різниця між бухгалтером і bookkeeper у США;
  • Чому потрібно мати bookkeeper у США;
  • Як bookkeeper може зекономити ваші гроші;
  • Як bookkeeper допоможе вам з’ясувати, які ваші справи прибуткові, а які – ні;
  • До чого може призвести те, що ви не користуєтесь послугами консультантів.

В епізоді були згадані ці речі:

Зв’яжіться з Христиною:

Закликаємо вас до обговорення! Ви можете поставити своє питання або висловити свою думку в коментарях.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.