007: Як стати registered nurse та успішно скласти екзамен NCLEX з Сергієм і Юлею Федорець

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


У цьому епізоді Андрій бере інтерв’ю у Сергія та Юлії, які розповідають про те, як можна успішно скласти екзамен NCLEX, а також про свій шлях навчання та роботи як registered nurse. Також вони діляться порадами, які допоможуть добитися бажаної професії та не повторювати типових помилок. А також розкажуть про те, що потрібно зробити, коли ви плануєте приїхати з України в США і у вас українська освіта.

Дивитися подкаст

У цьому епізоді ви дізнаєтесь:

  • Які кроки потрібно зробити, щоб стати registered nurse
  • Поради щодо того, як підготуватися до екзамену nclex і успішно його скласти
  • Чи має значення, у якому коледжі ви навчалися
  • Чи має значення, чи у вас assosiate чи bachelor’s degree
  • Деталі про пришвидшену програму
  • Наскільки важлива англійська мова і знання іншої мови в цій професії

В епізоді були згадані ці ресурси:

Зв’язатися з Сергієм та Юлею

Закликаємо вас до обговорення! Ви можете поставити своє питання або висловити свою думку в коментарях.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.