013: Запуск бізнесу через 6 місяців у США з Андрієм Небораком

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


У цьому епізоді Андрій бере інтерв’ю в Андрія Неборака, який заснував бізнес через 6 місяців після того, як приїхав у США. На сьогодні Андрій має успішну компанію, яка надає послуги high profile клієнтам мультимільйонних будинків і квартир.

Спонсор цього епізоду:

My Contractor NYC – це general contractor у штаті Нью-Йорк і Нью-Джерсі. Ви можете дізнатися більше про них на сайті, зв’язавшись телефоном або електронною поштою:

Сайт: Mycontractornyc.com

Email: info@mycontractornyc.com

Телефон: 718 340 3787

 

Дивитися подкаст

У цьому епізоді ви дізнаєтесь:

  • Як і чому Андрій розпочав бізнес через 6 місяців після приїзду.
  • Що саме він рекомендує людям, які хочуть повторити те, що він зробив.
  • Який початковий капітал потрібен для створення cleaning business.
  • Як краще рекламувати бізнес для здобуття клієнтів.
  • Який бюджет потрібен для реклами.
  • Що б Андрій зробив інакше, якби у нього була така можливість.
  • Про бізнес-пропозицію Андрій під час інтерв’ю.
  • Про роботу з гнучким графіком у Нью-Йорку.

Контакти Андрія:

  • Email – info@luxurycleaningny.com

Закликаємо вас до обговорення! Ви можете поставити своє питання або висловити свою думку в коментарях.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.