015: Розвиток і успіх народної співачки України в США з Іриною Лончин

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


У цьому епізоді Андрій бере інтерв’ю в заслуженої співачки України – Ірини Лончиної, яка приїхала до США менше року тому, але швидко набуває популярності серед української діаспори в усій Америці. Ірина розкаже, як саме вона досягла такого рівня та які перешкоди зустріла на своєму шляху.

Дивитися подкаст

У цьому епізоді ви дізнаєтесь:

  • Як Ірина розпочала кар’єру співачки і чому саме цей фах вона обрала?
  • Чи планує вона почати співати англійською?
  • Які труднощі адаптації в США для співачки?
  • “Мати емігрантка”, що надихнуло на створення цієї пісні?
  • Що Іра рекомендує іншим талановитим людям, які переїздять у цю країну?
  • Як соціальні мережі допомогли Ірині стати відомою?
  • Як саме Ірина набула популярності серед іммігрантів?

Ресурси, які були задіяні під час інтерв’ю:

Контакти Андрія:

Закликаємо вас до обговорення! Ви можете поставити своє питання або висловити свою думку в коментарях.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.