016: Як навчити дитину кількох мов в двомовній сім’ї з Оленою Сентено

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


Олена Сентено – українка в Америці та мама чотирьох дітей, які всі змалечку володіють трьома мовами. З таким досвідом Олена започаткувала популярний англомовний подкаст для батьків, які хочуть виховати двомовних дітей. Сьогодні на ImmigrantPorada podcast вона дає важливі поради щодо мовного виховання дітей за кордоном.

Дивитися подкаст

У цьому епізоді ви дізнаєтесь:

  • Як навчити дитину української мови, якщо ви живете в Америці;
  • Як створити мотивацію для дитини вивчити українську мову в США;
  • Чи варто водити дитину в українську школу в Америці;
  • Як часто треба займатися мовою з дитиною;
  • Чи варто навчати дитину російської, крім української;
  • Чи виникнуть проблеми в розвитку дитини, якщо батько і мати говорять різними мовами;
  • Які переваги двомовності з дитячого віку;
  • Уроки, яких навчилась Олена, від виховання чотирьох дітей в двомовній сім’ї.

У цьому епізоді були згадані такі ресурси:

Контакти Світлани:

Закликаємо вас до обговорення! Ви можете поставити своє питання або висловити свою думку в коментарях.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.