019: Вступ до нового сезону Immigrant Porada подкаст з Andriy Boychuk та Новою Ведучою

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


Це вступ до нового сезону та знайомство з новою ведучою Вірою Садлак. У цьому епізоді ви дізнаєтесь хто така Віра та чому саме вона замінила Андрія Бойчука у новому сезоні.  

Мета цього подкасту ділитися історіями успішних іммігрантів з іншими українцями. Тому саме в цьому епізоді, Андрій Бойчук, один із таких успішних іммігрантів, розповів про деякі свої досягнення: написання своєї першої книги, створення онлайн-курсу та найактивнішої української групи у Facebook.

Прослухавши цей епізод, ви також дізнаєтеся, обговорення яких трьох тем ви ніколи не побачите на сайті Immigrant Porada та у Facebook групі Immigrant Porada.

У цьому епізоді були згадані такі ресурси:

Контактна інформація нової ведучої Віри Садлак:

Facebook https://www.facebook.com/virasadlak
YouTube https://www.youtube.com/channel/UCPeCeOP3i-3oXluRX99XYlQ
Instagram https://www.instagram.com/virasadlak/?hl=ru

Дякуємо за прослуховування!

Поділіться вашими думками:

  1. Залиште коментар нижче
  2. Поставте запитання у нас в групі Immigrant Porada
  3. Поділіться цим подкастом у Facebook.

Допоможіть нам:

  1. Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них.
  2. Підпишіться на Apple Подкаст, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.

Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

Про автора

Avatar

У цьому подкасті Андрій Бойчук, засновник Immigrant porada (платформи для українських іммігрантів у США), бере інтерв’ю з професіоналами та людьми, які надихають. Наша мета - поділитися з українцями за кордоном важливою і корисною інформацією, а також надихнути людей робити більше і вірити в себе в США та в інших країнах світу. У цьому подкасті ви дізнаєтесь, що потрібно, а що не варто робити за кордоном, яких помилок треба уникати, а також, що допоможе вам зростати в США та в інших країнах. Серед тем, про які буде йтися у подкасті, імміграція в Америку, документи, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди. Слухайте подкаст і дізнавайтеся більше про життя українців у США та у всьому світі.