021: Від Wall Street фінансиста до успішного інвестора в нерухомість в США – як перевернути своє життя з ніг на голову за один рік з Roman Tomkiv

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


“Я іммігрант і на цьому мій розвиток закінчується, бо я не місцевий, я не зможу це зробити” — це один із деяких ментальних блоків, які заважають розкрити наш потенціал по максимуму. Роман Томків розповів свою історію та своїм прикладом запевнив, що все можливо.

“Say yes and figure it out later” — це особисте мотто Романа. Одного разу він сказав “так” новим можливостям і кардинально змінив своє життя. З чого починав Роман, як довго він йшов до своїх цілей та чого саме він досяг ви дізнаєтеся у цьому епізоді подкасту.

У цьому епізоді були згадані такі ресурси:

Контактна інформація гостя: 

Дякуємо за прослуховування!

Поділіться вашими думками:

  1. Залиште коментар нижче
  2. Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada
  3. Поділіться цим подкастом у Facebook.

Допоможіть нам:

  1. Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них.
  2. Підпишіться на Apple Подкаст, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.

Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

Про автора

Immigrant Porada Подкаст

У цьому подкасті Віра Садлак бере інтерв’ю в надихаючих українців, які живуть по всьому світу.Серед тем, про які буде йтися у подкасті: імміграція в США, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди в США.Наша мета – ділитися корисною інформацією і надихати слухачів досягати більшого. Бо ж якщо це під силу нашим гостям, це під силу й нашим слухачам!