041: Як українка створила дизайн різдвяних чашок Starbucks з Anna Bucciarelli

0

Що таке подкасти і як їх слухати? Дізнайтеся у коротенькому відео тут.


Це незвичайний випуск нашого подкасту. Вперше на ImmigrantPorada подкаст англійською мовою. Так, так саме англійською 🙂 Але ми впевнені, що це вам не завадить насолодитись епізодом та отримати корисну інформацію.

Українська художниця Анна Бучіареллі стала гостею нашого 41-го епізоду. Вона створила дизайн новорічних чашок популярного у світі Starbucks, також на замовлення Королівського монетного двору Канади Анна розробила дизайн срібної десятидоларової монети “Свято кохання”. А у 2014 році вона створила ілюстрації для зимової рекламної кампанії Jaguar.

Цей епізод про те, як вдало суміщати материнство й роботу та чому важливо публікувати свої роботи у соціальних мережах, якщо ви молодий спеціаліст чи митець.

У цьому епізоді були згадані такі ресурси:

Контактна інформація гостя: 

Дякуємо за прослуховування!

Поділіться вашими думками:

  1. Залиште коментар нижче
  2. Поставте запитання у нас у групі Immigrant Porada
  3. Поділіться цим подкастом у Facebook.

Допоможіть нам:

  1. Залишіть чесний відгук на iTunes. Ваші оцінки та відгуки дійсно допомагають нам і я читаю кожен з них.
  2. Підпишіться на Apple Podcast, Google Play, Stitcher або в будь-якому іншому місці.

Підпишіться на нові епізоди Immigrant Porada Подкаст:

Про автора

Immigrant Porada Подкаст

У цьому подкасті Віра Садлак бере інтерв’ю в надихаючих українців, які живуть по всьому світу.Серед тем, про які буде йтися у подкасті: імміграція в США, фінанси, мотивація, психологія, кар’єра, бізнес, життя в США, натхнення, подорожі, успішні люди в США.Наша мета – ділитися корисною інформацією і надихати слухачів досягати більшого. Бо ж якщо це під силу нашим гостям, це під силу й нашим слухачам!