Наша подорож до Чехії: Карлові Вари

0

В оригінальному плані нашої подорожі до Чехії у нас не було Карлових Вар, але Наталя помітила, що вони неподалік від Праги, і навіть не знаючи нічого про місто, ми вирішили туди потрапити, адже це всього за 2 години від столиці.


Центр міста

Карлові Вари – це прототип українському Трускавцю. Це місто, де з-під землі б’ють джерела з лікувальною мінеральною водою. Я знав і чув, що це круте місто, що туди відпочивати їздять тільки, як у нас кажуть, «заряджені» грошима люди. Тому очікував побачити красу, але не настільки дивовижну. Кожен метр центральної частини міста був неперевершеним.

Ми заїхали на край центру, бо там було публічне паркування, і звідти пройшлися в інший кінець. У місті дуже багато російськомовних назв на афішах різних театрів та виконавців.


Мінеральні джерела

Як і в Україні у Трускавці, у Карлових Варах воду п’ють зі спеціальних чашок. Тож ми купили ці чашки й вирушили до першого джерела. Вода була смачна, хоча дещо дивна на смак. Ми прямували від одного джерела до іншого, щоб спробувати всю. Загалом тут 20 джерел. Але зізнаюсь чесно, що десь після п’ятого ми здалися. Нам було досить дивної води, щоб напитися.

Зрештою ми дійшли до готелю – Grand Hotel, де було знято чимало фільмів, один, до речі, про Джеймса Бонда. І традиційно після хорошої прогулянки пообідали в одному з місцевих ресторанів, який знов-таки знайшли в через Google чи Yelp, де було чимало відгуків.

Уже дорогою додому ми заїхали в одне місце на горі біля готелю, де відкривалася панорама на Карлові Вари та на природу навкруги. Напевно я змучений був сильно, але щось мене особисто це не вразило.

У підсумок скажу, якщо ви колись будете в Чехії або поблизу Праги, не шкодуйте жодних грошей і заїдьте в Карлові Вари на день чи два. Обіцяю, ви не пожалкуєте!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com