У мене погана кредитна історія і немає грошей. Як я можу купити житло в США?

0

Деколи в житті ми робимо дурниці, і я не виняток. Якщо б не було всіх цих безмежних помилок, не знаю, чи існував би сайт Immigrant porada, бо з кожною помилкою та її вирішенням або хоча б запитанням, я розумію, що є не одна людина, яка, крокуючи тією ж дорогою, наступить на граблі.


Чи можна купити житло в США, якщо у вас погана кредитна історія?

Скажіть чесно, чи знали ви, що таке кредитна оцінка чи історія, коли приїхали до Америки? Думаю, що більшість з вас не знала, особливо якщо ви прибули в ті роки, коли Інтернет ще не був таким доступним. Ми не знали, що це таке, і отримували інформацію від людей з того оточення, у яке потрапляли, і навіть не були впевнені, чи достовірна ця інформація.

Це щось на кшталт сайтів, блогів, відео тощо. Ви хочете про щось дізнатися, пишете в google і читаєте. Але треба знати, що інформація правдива, адже ви можете прочитати статтю про те, як вилікувати рак курінням трави. Тобто, будь-яка інформація має бути перевірена.

У ті часи це було ще більш важливо через відсутність Інтернету. Тож чимало наших людей відкрили кредитні картки, щоб розвивати кредитну історію. Але ніхто їм не розповів, як потрібно ними користуватись і що дозволено й заборонено робити. Тож тоді багато людей зіпсувало собі кредитні історії. Я навіть чув про випадок, коли хлопчик, який ще не був повнолітнім, вже мав найнижчу кредитну оцінку з можливих через неуважність батьків. Але також і завдяки цим людям, ми зараз читаємо таку статтю.

По-перше, все, що зроблене, те зроблене, і не варто тужити. Це минуле. Насамперед, треба розуміти, що у вас є проблема, і її потрібно вирішувати. Або якщо ви в цьому не бачите проблеми, вам треба це виправити, щоб купити нерухомість.

У декількох статтях і в одному відеоінтерв’ю було сказано, що кредитна оцінка й історія – вагомі частини здобуття кредиту. Тому вам необхідно виправляти кредитну історію. Про те, як це зробити, й написана стаття Як покращити свою кредитну оцінку або як можна було так затупити. Також рекомендую почитати інші статті про кредитну оцінку, щоб зрозуміти, як все працює: 

До речі, я пишу так багато про запитання, на які дуже легко дати відповіді. Відповідь на питання в заголовку – це «ні» і «ні». У цій статті я просто намагаюся підказати чи показати, що можна зробити, щоб виправити вашу ситуацію і досягти мети – купівлі нерухомості. Одразу скажу, що на це необхідний час, але воно того варте.

Я розумію, що помилок можна наробити за день, а виправляти доведеться рік. Невдача – мати успіху.


Чи можна купити житло в США, якщо у вас немає грошей?

Колись, ще до 2008-го року й до кризи, можна було купити нерухомість з першим внеском $0. Зараз, на жаль, це неможливо. Виправлю себе: це майже неможливо зробити з банком. Тому потрібно починати відкладати гроші.

Зізнаюся чесно, відкладати гроші – це така ж звичка, як чистити зуби чи застеляти зранку ліжко. Просто виробити звичку нелегко. Тому ось простеньке завдання. Якщо ви не відкладаєте гроші, тому що у вас кожна копійка на рахунку чи ви просто не вірите в це, налаштуйте автоматичне зняття $1, $5 чи $10 з кожної вашої зарплатні. І приблизно через півроку ви отримаєте відповідь на це запитання. Чи бракує мені тих грошей? Я більш ніж впевнений: ви відповісте, що навіть не помічаєте їх.

Ви виробляєте звичку жити на те, що у вас залишається. Тому навіть якщо ви почнете відкладати півзарплатні, то через певний період звикнете жити на половину заробітної плати. Знаю, звучить божевільно, але це працює. Тож виробляйте звичку й відкладайте на перший внесок за житло.

Також раджу прочитати важливу статтю «Заплатіть спершу собі».

Якщо у вас з’явилися додаткові запитання чи інформація, пишіть в коментарі.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com