Як виправити помилку на Green card?

0

Наскільки б ми не вірили у багаторічну систему і людям, але всі ми робимо помилки. Й імміграційна система тому не виняток. Що робити, якщо у вас помилка на Green card?

Одного разу один друг звернувася до мене і сказав, що знайшов помилку на своїй зеленій карті. У нього замість чоловічої статі було написано жіноча. Нічого страшного – можна це поміняти.

Тоді особисто я ніколи не мав з таким справи, тож не зміг відразу відповісти, але пообіцяв, якнайшвидше знайти відповідь. Вихід із ситуації я знайшов і хотів би з вами поділитися на випадок, якщо з вами або з кимось з ваших знайомих таке трапиться.

Все досить просто: просто заповніть форму I-90, у якій вкажіть свої правильні дані. Форму можете знайти за посиланням.Чи треба за це платити? Якщо це ваша помилка, то так, якщо імміграційна – то ні.

Заповніть форму і вишліть її за нижче вказаною адресою:

USCIS

P.O. Box 21262

Phoenix, AZ 85036

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com