Повернення Iporada

0

Деколи треба зупинитися або зробити два кроки назад для того, щоб потім пробитися вперед. На сайті Immigrant porada перестали з’являтися нові статті і навіть на деякий час сайт був недоступний. Це відбувалося тільки у зв’язку з тим, що планувалася грандіозніша і налагодженіша система.

Тепер на сайті Immigrant porada ми будемо публікувати одну статтю в день з понеділка по п’ятницю, а також будемо висилати щотижневу розсилку з новинами сайту. До речі, ви ще не підписані на розсилку? Можете зробити це тут.

Також вітайте нового члена команди Iporada – Анну Огойко.

Поділіться оновленим веб-сайтом та новими статтями з вашими друзями та близькими. Будемо раді чути від вас відгуки та будь-які запитання у коментарях. Будьте активними на сайті та діліться своєю практикою для допомоги іншим.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com