Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Як перевірити статус вашого повернення з IRS (податкової в США)?

0

Часто буває, що люди дуже чекають на своє повернення з IRS, а його все немає, немає і немає… Тож я розповім вам про простенький процес, як можна перевірити, де знаходиться ваше повернення і його статус.

Про яке повернення я говорю? Кожного року громадянин США чи легальний іммігрант до 15 квітня має подати податковий звіт за попередній рік. У цьому звіті ви показуєте, скільки заробили і скільки у вас зняли з зарплати податків за минулий рік. У документі все перераховано і визначено, чи ви винні податковій і чи повинні ви щось доплатити, або ж чи держава винна вам гроші. Якщо ви працюєте на W2, то держава має повернути вам гроші, а коли ви заповнювали звіт, то автоматично побачили, яке у вас буде повернення, або ж вам сказав про це бухгалтер.Тепер треба чекати десь 2-4 тижні на повернення з IRS. Якщо ж хочете знати точно, коли воно прийде то можете перевірити статус свого повернення, виконавши такі кроки:

 1. Заходимо на сайт IRS.
 2. Натискаємо на Refund.
  повернення з IRS
 3. Потім натискаємо на синю кнопку Where’s My Refund?
  iproada-refund-irs2
 4. Потім вводимо свій social security, сімейний статус і суму, яку вони вам мають повернути. Цю цифру ви можете знайти у звіті, який робили ви самі або ваш бухгалтер.
  iproada-refund-irs3
 5. Наприкінці ви побачите статус вашого повернення з IRS. Як бачите, мені 6 квітня мали прийти гроші з податкової.
  iproada-refund-irs4

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, ставте їх у коментарях.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Share.

Про автора

Andriy Boychuk

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com