Як отримати водійські права в Нью-Йорку: крок за кроком

0
Нижче ми розповімо вам, як отримати права в Нью-Йорку – просто виконайте ці кроки, коли ви готові керувати машиною в Америці.

1. По-перше заповніть ось цю заяву.
2. Занесіть свою заяву в офіс DMC. Щоб знайти найближчий офіс, перейдіть за цим посиланням і просто введіть свій індекс.
3. У DMC вам потрібно скласти тест на права. Завдання тесту ви можете знайти ось тут. Раджу вам ідеально вивчити всі завдання тесту, бо на власне тесті у вас будуть ті самі запитання, але їх буде набагато менше. Якщо я не помиляюся, запитань буде 20, а вам потрібно відповісти правильно на 70%.
4. Після успішного складання тесту вам потрібно буде заплатити за права і оформлення документів, приблизно $70.
5. Потім потрібно буде прослухати 4-5-годинну лекцію. Це не тест: нічого вчити чи складати не потрібно. Треба просто прийти і прослухати. Ви можете зробити це, наприклад, тут:
​Lada Driving School
(718) 998-9347
Там вам напишуть усе, що потрібно, але сама лекція коротша, а вам відразу видадуть квитанцію, що ви все прослухали.
6. Потім вам потрібно буде призначити зустріч для тесту на водіння. Є два варіанти:
– Якщо у вас є знайомі, які можуть відвезти вас на тест і позичити для нього свою машину, то ви можете самі призначити іспит на водіння ось тут.
– Якщо у вас такої можливості немає, потрібно звернутися до компанії, яка вас туди відвезе і ви на їхній машині складете іспит на водіння. Це коштує близько $60-80. Я брав машину в того самого дядька з Lada Driving School, але ця послуга в нього дуже дорога – десь $120.
А інші мої четверо друзів користувалися послугами іншої компанії, що коштувало їм $60-80. Ось їхні контакти:
​Northside Driving School,Ltd
6835 Fresh Pond Rd, Ridgewood, NY 11385
(718) 418-0342
Щасти на дорозі!

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com