Про «немодне» село в Нью-Йорк Сіті

0

У Нью-Йорку є село? Офіційно нема. Але люди вважають Staten Island селом. Це один з п’яти районів Нью-Йорк Сіті, який знаходиться на острові.

Так чому це «село» немодне?

  1. По-перше, люди мало знають про Staten Island (дуже важливий аргумент).
  2. По-друге, на цей острів можна добратися тільки на кораблі. Це справді смішно, але більшість людей до сих пір не знають або не задумуються про те, що є чотири мости, через які можна переїхати на авто чи на автобусі.
  3. По-третє, всі говорять про те, що це «немодне» село, тому інші вважають так само і передають цю інформацію іншим (напевно, це найсмішніший, але реально правдивий факт).

Але сказати по правді, 4-5 років тому і я був одним із тих людей. Коли я ще жив з батьками, вони запропонували купити будинок на Staten Island. О-о-о… я знаходив мільйон причин, щоби їх відговорити. “Відговорив”, молодець (сарказм).

Ось через кілька років я пишу статтю про це «немодне» село, в якому я живу вже 2 з половиною роки і радісінький, як рожевий слон, що Боженько дав мені розуму переїхати з улюбленого Брукліна і Квінза.

Яка головна причина жити на Staten Island?

Ціна нерухомості. Тут ми купили будинок з трьома спальнями за ті гроші, за які в інших районах важко з однією спальнею купити.

Я пишу цю статтю, для людей, які відкинули цей район у Нью-Йорку для пошуку житла. Будь ласка, не слухайте, що говорять інші. Чи є це причиною відмовлятися від цього району? Це село немодне тільки тому, що ви тут не були. Тож ласкаво просимо на острів. Будемо раді бачити вас тут. 😉


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com