Програми для тих, хто вперше купує нерухомість у США

0

Не можу говорити про інші країни, але Америка дуже зацікавлена в тому, щоб люди мали свою нерухомість. Тож існують різні програми на нерухомість, допомоги і кредити для людей, які вперше купують житло (first tіme home buyer).

Звичайно, не все просто й легко з цими перевагами. Є умови, як-от: пожити в цьому будинку 1-2 роки перед тим, як продати його чи здати в оренду.

Але смішно те, що ці програми не надто розрекламовані. Тож людина, яка не дуже обізнана в цій сфері, може й не здогадуватися про їхню наявність. Тому якщо ви або ваші знайомі мають намір купувати нерухомість, рекомендую перевірити певні ресурси для пошуку цих програм.


Програми від штатів

У кожного штату є своя програма, тому важко казати про якийсь конкретний. Просто напишіть у Google «First time home buyer New York» – і ви зможете знайти необхідну інформацію.

Ось що вдалося відшукати мені. Я дізнався, що можу отримати до 15 000$ допомоги від держави для першого внеску, якщо відповідаю певним критеріям.  У вашому штаті також буде щось схоже. Ви можете перейти за цим посиланням й обрати свій штат. Тут є інформація про всі програми для тих, хто купує житло вперше.


Державні програми

Крім того, такі закони та програми можуть бути, крім штатових, державні. Тобто, є закон у всій державі, і є у штаті. І якщо ви знайшли одну програму від держави, а іншу – від штату, то ви можете підпадати під обидві. Тому варто також пошукати в Google щось на кшталт «first time buyer government program». Загалом це буде списання з доходів за податки наприкінці року.

Пам’ятаю, що одного разу віднімали 8000$ від ваших доходів під час подачі звіту в кінці року, якщо ви купили нерухомість минулого року. Однак про це говорити важко, адже щороку закони змінюються.

Також якщо ви працюєте на державній посаді, у великій корпорації або в будь-якій спілці, запитайте, чи мають вони якісь програми.

Маєте додаткову інформацію? Пишіть нижче.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

 

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com