Як вибрати район для купівлі нерухомості?

0

Цього місяця було багато написано про те, як взяти кредит на нерухомість, як її знайти та орендувати. Детально було описано, що треба робити, щоб наприклад, обрати кілька районів і шукати будинки тільки там. Але як ви можете обирати щось у районах, яких ви не знаєте? Як зрозуміти, хороший район чи ні? Якщо деякі частини статті будуть для вас неважливими, пропустіть їх або прочитайте для загального розвитку.

У цій статті я розкажу про сайти, де можна шукати хороші райони, про статистику безпеки та вартості житла тощо. Отож, засукаймо рукави і до роботи!

Перш ніж я почну розповідати про те, що важливо в кожному районі, треба визначити принаймні 5 районів, які вам подобаються або ті, де ви були б не проти жити.


Особисто я, коли ми з дружиною планували придбати 2 сімені будинки, роздрукував карту цілого Стейтен-Айленду, поділив райони за поштовими індексами і знав, де хороші індекси, а де ні. Хоча зараз я розумію, що це дуже загально, і в одному поштовому індексі може бути 2 хороші і три погані райони. От наприклад, ми живемо за індексом 10305, а через 2 вулиці за тим самим індексом починається не надто хороший район.

Тож рекомендую зробити таке: роздрукуйте карту тієї місцевості, яка вам подобається. Це може бути 2-4 поштові індекси. Потім ручкою чи фломастером обведіть у цих поштових індексах райони, де б ви точно не хотіли жити. Це буде наче мертва зона. Але як про це дізнатися? От для цього і є статистика. Тому фільтруймо кожен з районів.

 1. Безпека району або ж кримінальна ситуація. Ви ж не хочете ходити й боятися, що пограбують вас чи вашу домівку. Тому рекомендую використати один з інструментів веб-сайту www.trulia.com, де можна подивитися, скільки кримінальних справ було відкрито на тій вулиці чи в тому районі. Ось такий вигляд має, наприклад, район, у якому живу.
  безпека району
  Як це зробити? Просто зайдіть перейдіть за цим посиланням http://www.trulia.com/local-info і вгорі введіть поштовий індекс (zip code) того району, який вас цікавить. Потім зверху зліва натисніть на Crime. Ось дивіться.

  район crime

  Ваша мета – обрати зелену ділянку, хоча жовтенька теж може бути.  Погано, це коли щось на кшталт цього:
  поганий район

 1. Якщо у вас є діти, важливо знати, якому school district відповідає цей район. В Америці, якщо ваші діти ходитимуть до державної школи, ви не зможете обрати школу. Вони йдуть в ту школу, яка визначена вам за місцем проживання.Якщо ви хочете віддати свою дитину в приватну школу, то це не має значення. Якщо ж у вас нема дітей, все одно варто замислитися про майбутнє. Ви ж не на рік купуєте нерухомість. Тож ось сайт, на якому можна перевірити, де є хороші державні школи: http://www.greatschools.org/.
 1. На популярному веб-сайті Zillow, який також є власником Trulia, можна подивитися суми, за які продали будинки за останні 6-12 місяців. Навіщо це вам? По-перше, подивіться, багатий чи бідний цей район, а також на яку ціну вам розраховувати.Тож заходьте на zillow.com, вводьте поштовий індекс, і в фільтрах обираєте лише RECENTLY SOLD (жовта крапочка), і ви отримаєте інформацію. Ось я щойно ввів індекс 10205. Як бачите, з такої кількості будинків ви можете скласти компетентну думку про те, скільки й що коштує.

вартість будинків

 1. Громадський транспорт. Чи є він у тому районі? Це важливо для вас, щоб дістатися до роботи чи до школи. Ми маємо машину, але я їжджу на роботу громадським транспортом, бо це значно ефективніше.
 1. Пройдіться вулицями віртуально на Google Maps. Одразу попереджаю: у деяких районах карти застарілі. Але можна пройти однією чи іншою вулицею, щоб скласти загальне враження.
 1. Якщо ви людина, яка дуже любить статистику й хоче знати все, рекомендую два цікаві сайти. Ви побачите все, що тільки можна знайти про район. Маю на увазі рівень безробіття, орендну платню, те, які раси там живуть тощо. Це bestplaces.net або www.city-data.com/.
 1. І останній, але найважливіший метод – фізично поїхати в той район і прогулятися. Якщо ви маєте час, зробіть це вдень і ввечері.

Після виконання цих семи пунктів деякі з тих районів, які вам подобаються, відфільтруються. Тож коли ви вже визначитеся з районом, починайте пошук. Відразу попереджаю: справа не дуже швидка. Я кажу всім, що треба інтенсивно шукати приблизно рік, щоб знайти те, чого ви хочете, за ціною і стандартами.

Поділіться, будь ласка, в коментарях, чи допомогла вам ця інформація. І якщо у вас є додаткова інформація або коментарі, залиште їх, будь ласка, під статтею.

Leaderboard Ad


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com