Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

У світі бізнесу дзеркало заднього виду завжди чистіше, ніж лобове скло. Воррен Баффет 

Ця сторінка спеціально для вас. Для людей, які люблять створювати нові продукти, сервіси чи бізнес. З власного досвіду знаю, що в бізнесі тяжко бути обізнаним у всьому. Але я також знаю про деякі речі, що допоможуть поламати лід і прогресувати набагато швидше.

Тож на цій сторінці ми зібрали все, що використовуємо для власного бізнесу в США, а саме Immigrant Porada й інвестування в нерухомість. Нижче немає нічого зайвого, жодного продукту чи сервісу, яким би ми не користувалися.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Convertkit – я змінив 3 сервіси для розсилки е-мейлів. Я робив це щоразу тому, що не міг більше користуватися попереднім з тих чи інших причин. Попередній сервіс був дешевший, але навесні 2016 року я перейшов на Convertkit. І я у нього закоханий. Це найкращий і найпростіший сервіс. Якщо ви маєте бізнес, але у вас нема списку постійних адресатів, повірте, рано чи пізно ви зрозумієте, як це важливо, особливо з сучасними технологіями й соціальними мережами. До речі, щоб зрозуміти, для чого потрібен список розсилки, прочитайте статтю Чому список розсилки (mailing list) важливий для вашого бізнесу?

Bluehost – це єдиний хостинг-провайдер, який ми використовуємо, і ми дуже задоволені їхнім сервісом та підтримкою обслуговування споживача. До них надзвичайно легко достукатися й вирішити будь-яку проблему. А що найголовніше – їхній сервіс дуже дешевий. Вам потрібно сплачувати лише $3.95 на місяць. Якщо у вас ще немає сайту, рекомендую прочитати цю статтю Як створити сайт для вашого бізнесу. Усе від А до Я

Smartsheet – хоча команда Immigrant Porada досить маленька, але вона дуже продуктивна. У нас є десятки проектів, за якими треба стежити й планувати їх заздалегідь. Раніше я часто розсіювався на багато проектів, адже знав, що для цього не потрібно багато часу. Але за допомогою Smartsheet я можу планувати проекти наперед і реально дивитися на дати виконання. Також я використовую Smartsheet для запису розмов з клієнтами.

Payoneer – я часто наймаю людей з України для бізнесу, адже вірю в гасло «свій до свого по своє». Як ви вже, напевно, знаєте, найпопулярніша форма оплати в США – PayPal. Але вона не працює в Україні. Ми багато чого перепробували, але найкращий сервіс – це Payoneer. Він найдешевший, якщо порівнювати з Western union i Moneygram.

Програми для бізнесу – у цій статті я ділюся з вами інструментами, які стали ключовими для мого бізнесу, тож дуже рекомендую вам прочитати її.

Обладнання для бізнесу – це друга стаття, де я писав про речі, які використовую в бізнесі, і вони, я гадаю, знадобляться й вам.