Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним.
Григорій Сковорода

Я розумію, яка важка й важлива англійська мова, особливо якщо ви щойно приїхали. Коли я прибув сюди, мої батьки платили $3500 за семестр, щоб я ходив у коледж і вчив англійську. Тоді для мене це були нереальні гроші. Я не міг собі такого дозволити, але батьки платили за мене.

З того моменту, як ми відкрили Immigrant Porada, я розумів, що англійська буде однією з найважливіших тем. Тож ми шукали, що вам порекомендувати, і після дослідження багатьох курсів і ресурсів вибрали найкращі, на нашу думку.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Espresso English - це курси, які допомогли 80+ тисячам учнів вивчити або підтягнути мову. Великою перевагою онлайн курсів є те, що його можна проходити скільки завгодно разів і коли заманеться. Ви мобільні. І з теперішніми технологіями і нестачею часу це дуже важливо. Якщо вас цікавить, як виглядає курс зсередини, я записав спеціально для для вас відео, де показую всі особливості Espresso English. Переглянувши відео, ви точно будете знати, чого очікувати від курсу. Дивитися 10-хвилинне відео тут.

19 ресурсів для вивчення англійської мови - це безкоштовний список якісних онлайн ресурсів для вивчення і вдосконалення англійської мови.

Базова англійська для новоприбулих. Ви отримаєте список із 50 найуживаніших фраз з перекладом, прикладами, поясненням, коли саме користуватися ними, і найголовніше – із записом Українськими буквами, як читати фразу, щоб вона звучала по-Англійськи. Також на додачу ви отримаєте документ який зможете роздрукувати і порізати на флешкардс, щоб мати ці фрази при собі, і в вільну хвилину їх повторювати або вчити.