Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Остерігайтеся дрібних марних витрат, бо маленька пробоїна може потопити великий корабель.
Бенджамін Франклін

Фінанси. Особисто я раніше був “0” в управлінні персональними фінансами і вчився на помилках. Ці помилки мені довелося виправляти тяжким і дорогим шляхом. На Immigrant Porada написані статті про помилки, а також про ресурси та сервіси, які можна використовувати для уникнення негараздів. Тож ми обрали для вас найважливіші й найкорисніші інструменти i перерахували їх нижче.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Homebudget - після десятків різноманітних додатків для бюджету ми з дружиною зупинилися на цьому і використовуємо його вже більше ніж рік. Вона нереально добре працює і, найголовніше, її можна синхронізувати з іншими членами сім’ї, так ви бачите не лише свої витрати, а й кошти чоловіка чи дружини.

Credit score – одна з найпопулярніших статей на Immigrant Porada. У ній ви дізнаєтеся, як досягти нереально високої кредитної оцінки. А якщо у вас вже є кредитна історія, і вам треба її виправити на кращу, прочитайте цю статтю, у якій ми розповіли про те, як її полагодити.