Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Є щось постійне і щось дуже глибоке у володінні будинком.
Кенні Гінн

Інструменти та ресурси у США для оренди чи купівлі житла нереально важливі. Тож ми вирішили перерахувати найцінніші знаряддя, які допоможуть вам в усіх аспектах роботи з нерухомістю.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Як купити свою першу нерухомість у США: процес від А до Я – це книга від Іммігрант Порада написана її засновником Андрієм Бойчуком.

Trulia - особисто я використовую цей сайт для того, щоб перевірити кримінальний рівень району. Тут дуже крута система, яка визначає рівень криміналу для окремих районів вулиць.

Zillow - чудовий ресурс для купівлі житла та порівнювання цін в районі. Там також можна шукати житло, щоб купити чи зняти в оренду, але інформація іноді застаріла, особливо в таких містах, як Нью-Йорк.

Craigslist – можливо, це й найпростіший сайт, але він найефективніший, якщо ви шукаєте житло в оренду чи здаєте його, купуєте чи продаєте. На сайті дуже високий трафік.