Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Ми подорожуємо не для того, щоб втекти від життя, а щоб життя не втекло від нас.

У цій категорії ресурсів та інструментів ми перерахуємо все, що використовуємо самі й рекомендуємо вам для того, щоб успішно подорожувати, їздити на відпочинок чи у відрядження.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Єдиний україномовний путівник по Нью-Йорку з детальним планом на 7 днів. Він акуратно і логічно спланований. З його допомогою людина може побачити за день більше, ніж деякі люди бачать у Нью-Йорку за 3 дні. Кожен день – унікальний і не пов’язаний із попереднім, тому можна використати свій порядок днів, а також пропустити деякі взагалі.

Hotwire - це найкращий сервіс для орендування машин. Дешевших ви не знайдете ніде. Якщо не вірите, прочитайте й дізнайтеся, як я орендував машину в Чикаго за $5 на день. Читайте тут.

Airbnb - є багато шляхів пошуку житла, коли ви подорожуєте, і стовідсотково можна знайти дешевші. Але кращого сервісу, ніж в Airbnb, немає ніде. Варто заплатити трішечки більше, але бути впевненим у місці, в яке приїдеш, і в тому, на що чекати. Дивіться відео, як користуватися тут.