Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Виберіть роботу, яка вам подобається, і ви не працюватимете жодного дня за все життя.
Конфуцій

Що б ви не робили або не хотіли робити в Америці, основне в роботі схоже. Неважливо, шукаєте ви роботу, проходите інтерв’ю чи просите більшу зарплатню. Нижче є список, у якому ми перерахуємо найважливіше, що треба знати щодо роботи в США.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Це перша книга українською мовою для українських іммінгрантів в Америці. У ній в деталях йдеться про роботу для іммігрантів (нелегалів та легальних працівників). Також у книзі можна прочитати про те, як знайти роботу, дізнатися поради для тих, хто вже працює.

Як знайти роботу в США – це ресурс, де ви дізнаєтеся про те, як знайти роботу в Америці. Тут є покрокова інструкція від А до Я.

Groupon – якщо у вас немає резюме або ви хочете, щоб ваше резюме перевірили й переробили, скористайтеся Groupon. Але перед тим, як щось купувати, прочитайте опис того, що ви отримаєте, а також подивіться на відгуки.