Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Я б міг відмовитися від шопінгу, але ж я не з тих, хто легко здається

Завдяки новим технологіям з’являється багато магазинів в Інтернеті, а деякі частково переходять на такий тип продажу. Крім цього створюють щораз нові технології, які допомагають спростити процес купівлі товарів, прискорити доставку, зекономити гроші тощо. Нижче – інструменти, які ми використовуємо й радимо вам.

Деякі посилання нижче – партнерські. Тобто, якщо ви щось купуєте або на щось підписуєтеся, Immigrant Porada отримує комісію. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

Ebates – це сайт, за допомогою якого ви можете заробляти гроші, купуючи речі он-лайн. Як це працює? Ви просто заходите на Ebates, шукаєте магазин, у якому ви хочете щось купити, натискаєте на нього, і ви опиняєтесь там. З кожної купівлі ви заробляєте гроші. Я заробив вже десь $650. Ось відео, у якому я розповідаю, як це зробити.

Amazon Prime – якщо є якась передплата, якої я не можу й не хочу позбуватися, то це amazon prime. Вона економить мені приблизно $500+ на рік. Ви можете протестувати послугу безкоштовно 30 днів.

Як отримати знижки, винагороди, подарунки та cashback в Америці? - у цій статті я написав про всі популярні сервіси, які допомагають заощаджувати гроші, якщо ви щось замовляєте через Інтернет. Також я перерахував можливі афери, щоб вас від них захистити.