Дорожня поліція в США

0

Коли живеш у якійсь країні дуже довго, звикаєш до всіх правил та законів і сприймаєш їх як належне. Але якщо приїжджаєш до нової країни, зазвичай здається, що усі закони такі самі, як у попередньому місці.

Тож, у цій статті я хочу розповісти вам про дорожню поліцію в Америці й про те, що можна, а чого не можна робити. Також я проводитиму паралелі з українськими законами, адже як це працює там, ви вже знаєте.

По-перше, поліція не може зупинити вас просто так. На це повинні бути вагомі причини, як-от: перевищення швидкості, проїзд на червоне світло, пропущений знак «стоп» тощо. Вас зупинятимуть машиною, тобто ввімкнуть поліцейське світло і їхатимуть за вами, а ви маєте зупинитися на узбіччі там, де це буде можливо.

Коли ви зупиняєтеся, маєте ввімкнути передачу на P- parking. В іншому випадку поліцейський не вийде з машини і не підійде до вас. Після того, як ви це зробили, поліцейський підійде до вас сам. Це може тривати певний час. Якщо ви живете в невеликому місті, то ваша поліція дуже повільна, їм нема куди поспішати.

****Ніколи не виходьте з машини**** завжди залишайтеся всередині, до вас підійдуть. В Україні трішки інакше – завжди можна вийти й поговорити з поліцейським.

Отже, до вас підійде поліцейський і одразу скаже, що ви порушили, попросить ваші права, реєстрацію, машину і страховий поліс. Він забере всі ці документи і через кілька хвилин повернеться, скоріш за все, зі штрафом.

Звісно, можете спробувати сказати, що ви погоджуєтесь з тим, що порушили правила, і більше так не робитимете. Можливо, вас відпустять. Деколи це працює. Одного разу мені дали грошовий штраф замість того, щоб забрали бали, а це значно краще. Читайте тут про Відповідальність за порушення правил дорожнього руху в штаті Нью-Йорк.



Але не будьте занадто самовпевненими: якщо у вас вже 2 штрафи за перевищення швидкості, не намагайтеся просити, щоб вам не давали третій, адже зрозуміло, що з першого разу ви не зробили висновків.

Checkpoints – єдині місця, де вас можуть зупинити без зрозумілої причини. Але так роблять не лише з вами, а й з усіма іншими людьми на дорозі. Checkpoints переважно роблять, коли щось сталося або коли когось шукають.

Не знати, як працює система в США – це нормально, коли ви щойно приїхали. Але з часом потрібно ознайомлюватися з правилами. У цій статті були описані деякі правила, які необхідно знати водію в США.

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com