Чи є в Нью-Йорку робота для нелегальних іммігрантів?

0

Різниця між легалом і нелегалом у плані роботи в Америці: нелегальний іммігрант не може працювати офіційно, тож отримує зарплату тільки готівкою. У маленьких містах дуже важко знайти таку роботу. У великих містах це легше. Оскільки я живу в Нью-Йорку, то хочу розповісти саме про це місто.

Де-де, а в Нью-Йорку нереальна кількість роботи за готівку. Так, її треба пошукати, але я знаю з власного досвіду, що вона є. А також деякі мої знайомі, хоча і мають документи, та все одно працюють за готівку замість чека (тобто працюють неофіційно, щоб не платити податки).

Багато разів я чув таке: “Я нелегал і роботу знайти нереально” – “А де ти живеш?” – “В Мілфорді, штат Пенсильванія”. А ну, звичайно, не можна знайти роботу за готівку там, де населення цілого міста може поміститися в багатоповерховий будинок. Переїжджайте в Нью-Йорк і робота на вас тут чекає.

Я не обіцяю, що ви будете отримувати $30 за годину, але $10-20 будете мати. Чим менша заробітна плата, тим легше буде знайти роботу.

Тож відповідь на питання в заголовку: так, в Нью-Йорку є робота для нелегалів. Якщо вам потрібне тут житло, читайте статтю про те, як знайти квартиру в Нью-Йорку. Головне не лінуватися, шукати і добиватися свого 😉

Успіху вам!


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com