Робота для офіціантів з гнучким графіком в США

0

Одна з читачок Iporada розповіла мені недавно про роботу для офіціантів. Як ми вже писали, багато людей надають перевагу роботі з гнучким графіком, особливо коли ваша друга половинка працює у повний робочий день або ви не любите стандартний графік.

Цього можна досягти що допомогою роботи в Інтернеті, про що ми багато писали, або ж, наприклад, можна вигідно працювати таксистом на Uber чи Lyft. Ця ж робота для тих, кому подобається ресторанна сфера.

Є дві компанії, які постійно наймають людей на роботу. У них гнучкий графік і це від вас не вимагає прив’язаності: працюєте, коли забажаєте. Замовники надсилають вам місця, де буде проходити якісь події, і якщо ви забажаєте, можете вибрати собі подію, щоб там попрацювати.

Зазвичай, це бали, вечірки і бенкети високого класу. Крім гнучкого графіку, більшість працівників цієї компанії – веселі і дружні. Це також додаткова можливість попрактикувати вашу англійську.

Мінусом для когось може бути те, що завжди треба добиратися в різні місця, тож це може бути важко без машини, але у великих містах добре розвинений громадський транспорт, як наприклад, в Нью-Йорку.

Також вам потрібно буде придбати уніформу.

Надаю вам додаткову інформацію до вище сказаного, яку я отримав електронною поштою від читачки:


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com