Робота в Інтернеті

0

Кілька тижнів тому я почав шукати собі в допомогу дистанційного асистента. Їх ще часто називають Virtual Assistant. Я вирішив найняти людину саме з України, оскільки вірю в правило: «свій до свого по своє».

Близько 20 людей подали заявку на роботу і десь з п’ятнадцятьма я провів співбесіду через Скайп. Я був дуже приємно вражений тим, які у нас розумні, працьовиті і талановиті люди живуть в Україні.

Що мене вразило, так це те, що я не зустрів серед них нікого з Західної України. Схід, південь, північ, центр, але не захід. Хмм… чому так? На жаль, відповіді на своє питання я не знайшов, але я припускаю три такі варіанти:

1. Люди не знають, що можливо працювати на когось через Інтернет і заробляти гроші.

2. Люди не знають, як це робиться.

3. Люди скептично ставляться до цього, оскільки в Інтернеті більше розводів на заробітку, ніж несправжній роботі.

Тож вслід за цією статтею будуть статті про роботу в Інтернеті, а саме на найпопулярніших веб-сайтах: Upwork і Fiverrr.

Вже зараз ви можете прочитати статтю про те, як зареєструватися і почати працювати на Upwork, а також Чому фрілансерам слід обрати Fiverr?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com