103+ сайти для роботи онлайн від Immigrant porada

0

Ця стаття двостороння: вона для тих, хто шукає роботу і для тих, хто хоче знайти працівників. Я не можу передати, наскільки сайти, на яких можна знайти когось, хто допоможе вам з проектом, спростили життя і відкрили нові можливості.

Чесно кажучи, навіть цей сайт Immigrant porada не був би можливим без таких сервісів, як Upwork i Fiverr.

Коротко розкажу, чому сайти для роботи онлайн такі класні і чому вони настільки змінили економіку всього світу. Йдеться про те, що багато працівників навколо світу готові працювати за зарплату, яка вигідна в їхній країні, а роботодавець може знайти собі помічника за доступними цінами.

Візьмімо, наприклад, Америку й Україну. У США мінімальна зарплата $8/годину. Але за ці гроші важко знайти хорошого працівника, хіба що нелегала, та й все одно виходить від $10, не менше. Трошки дорогувато, особливо для бізнесменів-початківців. А наприклад, на Upwork мінімальна зарплата $3, що вже набагато доступніше.

Погляньмо й на інший бік медалі. Якщо ви живете в Україні і працюєте в повний робочий тиждень (40 годин) за $3, то виходить $120 на тиждень і $520 на місяць. Якщо взяти курс $1=20, то виходить 10400 грн. Чесно кажучи, я не знаю, багато це чи мало у великих і дорогих містах, як Одеса і Київ, але в менших містечках і селах мало б бути достатньо для однієї людини. Я чув від друзів і знайомих, що в середньому потрібно від 10000 до 25000 грн., щоб прожити сім’ї з трьох людей.

Тому такі онлайн платформи нереально допомагають і бізнесам, і людям, які хочуть заробляти. Розгляньмо 10 таких сайтів.

 1. Freelancehunt 
  Один з основних українських сайтів з різноманітними видами проектів і великою кількістю людей. Його розділи: програмування, дизайн, аудіо/відео, робота з текстом, архітектура, інженерія, бази даних, адміністрування, аутсорсинг і консалтинг.
 2. Globalfreelance
  На цьому можна отримувати роботу, яку замовляють студенти з усього світу: лабораторні роботи, реферати, есе тощо.
 3. Upwork
  Наймасштабніший світовий сайт для пошуку роботи фрілансерами: від початківців до експертів. Насамперед, він відзначається високим рівнем безпеки як для замовника, так і для виконавця. Більше про те, як заробляти на цьому сайті читайте статтю Як зареєструватися і почати працювати на Upwork.
 4. Fiverr
  Один із найпопулярніших фрілансерських сайтів. Тут можна розмістити пропозиції про те, щоб виконати певну роботу за $5, $10 і більше. Читайте багато корисної інформації про роботу там у статті Чому фрілансерам слід обирати Fiverr?
 5. FL
  Одна з найбільших російськомовних багатопрофільних бірж для фрілансерів.
 6. Freelance.ru
  Російський сайт з різноманітними можливостями для фрілансерів різних спеціальностей.
 7. Etxt
  Спеціалізується на роботі з текстом. Одна з найбільших російськомовних бірж праці для копірайтерів та перекладачів.
 8. Freelancer
  Світовий ринок фрілансингу, аутсорсингу та краудсорсингу. Є україномовна версія.
 9. 1clancer
  Сервіс віддаленого програмування.
 10. Illustators jobs
  Робота для ілюстраторів з безкоштовною публікацією оголошень.

Проте не тільки ці 10 сайтів заслуговують на вашу увагу. Ми з Анею склали разом список з близько 110 сайтів, де можна знайти роботу онлайн. Кожен сайт по-своєму особливий. Також, щоб вам допомогти, ми розподілили сайти за категоріями: загальні сайти (для багатьох типів робіт) і специфічні (Програмування, дизайн, робота з текстами тощо).

[convertkit form=4858064]

Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com