Збільшення продажів
у вашому бізнесі

без додаткових витрат

Сотні людей щодня сидять за комп'ютером, планшетом чи телефоном з готовими кредитними картками, щоб вирішити свою найважливішу на цей момент проблему за допомогою певного продукту чи послуги.

Головне питання…

Чи оберуть вони саме ваш продукт чи послугу?


Якщо ви знаєте, що не достукаєтесь у всі “двері” потенційних клієнтів, які готові дати вам гроші, щоб саме ви вирішили їхню проблему.

Якщо ще не всі, кому ви можете допомогти, знають про вас. Або ви розумієте, що у вашому бізнесі недостатньо продажів, що часто не покриває витрати вашого бізнесу. 

ЧИТАЙТЕ ДАЛІ

Бо далі ви дізнаєтесь, як саме збільшити продажі свого продукту чи послуги без жодних додаткових витрат.

Як всі ми знаємо, бізнес вирішує проблеми людей і спрощує нам усім життя, а за це люди готові платити гроші. У вас є послуга чи продукт, який допоможе вашому потенційному клієнту вирішити ту чи іншу проблему. Було б чудово, якби саме про вас згадували, коли виникне певна проблема, яку ви можете допомогти вирішити. Клієнт тоді звернеться саме до вас.

У 2013 році я створив бізнес із нерухомості, де продавав доступне житло для американців. Проблемою людей, які б хотіли мати власне житло, було взяти традиційним способом кредит у банку. Тож в нашій компанії довелося створити продукт, який вирішує цю проблему, і ми почали видавати власні кредити. Цей продукт виявився нереально крутим і корисним для людей. За допомогою нього ми зробили 36 сімей в Америці власниками житла. Але все починалося не так гладко, як я зараз розказую. Усе почалося з хорошого продукту, який би допомагав людям, але ніхто про нього не знав.

Також у 2014 році я створив іншу компанію під назвою Immigrant porada. Це ще один бізнес, який поширював круту інформацію, тепер для іммігрантів у США, але про неї ніхто не знав.

І в першому, і в другому випадку був хороший продукт. Але проблема була в тому, що про них ніхто не знав. Перший продукт допомагав фізично змінити життя будь-якій людині, яка живе в Америці, а в іншому випадку - це був продукт, який за допомогою інформації змінював життя українських іммігрантів у різних сферах. Люди, яким це було потрібно, як повітря, які готові були платити за це гроші, про це не знали. Інакше кажучи, прибутки ні в одній, ні в іншій компанії не збільшувалися.

Якщо ви дочитали до цього моменту, я більш ніж упевнений, що у вас є одна з цих двох проблем, або й обидві:

#1
Про ваш товар чи послугу знають, але продажів не достатньо.

#2
Про ваш товар чи послугу не знають і, відповідно, у вас недостатньо продажів.

Я вірив у продукт кожного свого бізнесу й у те, що мусить існувати класний спосіб достукатися до людей і дати їм знати, що я можу вирішити їхню проблему. Я не здавався. Я роками набивав гулі на голові, витрачав тисячі доларів на навчання (якщо точно, більш ніж $20 тис. на семінари, тренінги, книги, подкасти, менторство, коучинг і приватні консультації), щоб вирішити свою проблему.

І одного разу прийшов переломний момент. Я зрозумів, про що говорили на семінарах, про що писали в книгах, що вчили на тренінгах. Усе склалося в одну ідеально чітку картину. Я почав застосовувати все на практиці - і запрацювало. Ні, я не почав заробляти мільйони за один день і у мене немає секрету, як це зробити. Але є система, якій я навчився і за допомогою якої я щодня збільшував продажі.

Це нелегкий шлях, і нічого не станеться за один день.

Але якщо нічого не робити - то ви будете там, де ви зараз. А з цією системою ви можете вийти на новий рівень, а саме:

  • Збільшити кількість клієнтів;

  • Перетворити наявних клієнтів на лояльних, які повертатимуться до вас знову і знову і рекомендуватимуть вас іншим;

  • Мати налагоджену систему продажів, яка вам буде стабільно приносити зростання;

  • Повернути клієнтів, які перестали користуватися вашим продуктом чи послугою.

Що саме я та команда використовуємо,

щоб добитися вище перерахованих результатів. Я більш ніж упевнений, що ви про все це вже чули, як і про те, що деякі з цих методів не працюють. На жаль, немає одного чи двох конкретних інструментів, щоб вам допомогти. Кожен бізнес особливий. І щось буде ідеальним для вашої справи, а щось - важливим.

  • Cold Calls

  • Follow Ups

  • Створення і оптимізація воронок продажів

  • Direct mail

  • Збільшення кількості email-підписників

  • Email-маркетинг

  • Facebook-маркетинг

  • Контент-маркетинг

Прочитавши сказане вище, ви можете задуматись над тим, що якісь із цих методів вже не працюють. До будь-якого вище перерахованого пункту поставте собі два запитання:

#1
Якщо ви думаєте, що це не працює, чи пробували ви робити це у своєму бізнесі? Якщо пробували, то як довго? 30-60-90 днів чи 1-2 рази?

#2
Якщо ви вже користуєтесь одним із перерахованих методів, то наскільки зросли ваші продажі? 

До речі, щодо direct mail i холодних дзвінків. Методів, які мертві в народі. За допомогою холодних дзвінків я купив і продав 36 будинків, а за допомогою direct mail я купив комерційну нерухомість на $450,000 дешевше, ніж вона коштувала.

Людина, яка не випробувала певну систему, не може сказати, що вона не працює.

Хто ти такий? Чого ти можеш навчити мене, чого я не знаю?


Мене звати Андрій Бойчук, я засновник Immigrant Porada та декількох бізнесів із нерухомості. В Інтернет-сфері працюю з 2014 року, в основному фокусуюся на маркетингу. Саморозвитком, лідерством та бізнесом почав займатися у 2008 році, коли сталися переломні моменти в житті. Моя сильна сторона в тому, що я поєдную старі методи ведення бізнесу, як direct mail i холодні дзвінки з новими: контент-маркетинг, email-маркетинг та інші. Сьогодні ви можете почути в Інтернеті багато про те, як щось працює, а щось ні, що є кращим, а що гіршим. Я поєдную найкращі частини двох світів, які допомагають у моєму бізнесі та у справах людей, яких я і моя команда консультуємо.

Найдешевший тренінг, який мені допоміг, коштував $997, а найдорожчий - $4995. Найдешевша година консультації з бізнесу, з якою я стикався на американському ринку, коштує $149 за годину. Але ціна будь-якого тренінгу чи консультації пізнається тільки в порівнянні з тим, на скільки ви навчились. Тобто якщо б я витратив $10, а навчився на $5, то це поганий тренінг. Якщо я витрачу $5000, а вивчив на $6000 - це хороший тренінг.

Я особисто розумію, що кожна людина і кожний бізнес знаходяться на різних рівнях, і люди, у яких недостатньо грошей, готові інвестувати більше свого часу, але зекономити фінансово, навпаки, щодо людей, які мають гроші, але не мають часу. Тож перед тим як ви почуєте скільки наші послуги коштують. Давайте спершу поговоримо.

Щоб отримати безкоштовну консультацію