Як бути в курсі всього, про що пишуть про вас чи ваш бізнес в Інтернеті

0

Якщо у вас є бізнес і ви турбуєтеся про те, що хтось про нього каже, або якщо у вас нема бізнесу, але ви не байдужі до того, що пишуть про вас в Інтернеті, ця стаття для вас.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як за допомогою технологій завжди бути в курсі, якщо хтось говорить в Інтернеті про вас або ваш бізнес. Це дуже важливо, особливо якщо про вас кажуть неправду або використовують назву вашого бізнесу в неправильних цілях.

Сьогодні це можливо зробити за допомогою безкоштовної функції Google. Вона має назву Google alerts. Ви заходите на цей сайт і налаштовуєте всі сповіщення, які хочете отримувати за певним словом або словами.

От, наприклад, у мене налаштовані такі важливі для мене слова в Google alerts: Andriy Boychuk, Immigrant Porada, iporada, Андрій Бойчук, Іммігрант Порада, а також іпорада. Навіщо це все, поясню після коротенького відео, де я показую, як це налаштувати і зробити. До речі, ось посилання на цю функцію (усе безкоштовно)

Навіщо це потрібно?

Навіть якщо у вас немає сайту чи онлайн-бізнесу, але є фізичний бізнес, не факт, що про вас не говорять в Інтернеті. Тож дуже важливо знати, що саме про вас кажуть, хто це говорить тощо. Таким чином ви можете захиститися від неправди або допомогти собі, коли почуєте цікаві й важливі коментарі про ваш бізнес.


Хочете отримувати більше порад щодо онлайн-бізнесу, лідерства та саморозвитку? Підписуйтеся на ексклюзивні тижневі розсилки з корисною інформацією, яка посприяє вам у бізнесі, допоможе стати кращим лідером або просто людиною (натисніть тут).

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com