Що таке подкасти і як ними користуватися?

0

Якщо ви не чули слова «подкаст», перше, що виникає у вас в голові: що таке подкасти? Так от, у цій статті, а також на відео, я хочу вас познайомити з платформою, яка може змінити ваше життя. Наприклад, моє вона змінила надзвичайно.

Так що таке подкасти?

Це збірка серійних аудіофайлів в основному на одну тему або з однією метою. Подкасти можуть бути як розважальні, так і наукові або просто новини. Це річ, яка є на кожному телефоні, і вони 100% безкоштовні.

Наприклад, хочете вивчити англійську мову? Підписуйтеся безкоштовно на подкаст з уроками англійської. Або хочете знати більше про те, як виховувати дітей чи як працює дитяча психіка? Підписуйтеся на інший подкаст. У вас не все гаразд у сім’ї або ви хочете вивести ваші стосунки на новий рівень? Підписуйтеся на подкаст про стосунки.

Сьогодні для вас є мільйони подкастів, але дуже мало людей знає про них. Особисто я почав слухати подкасти десь у 2013 році. Напевно, відтоді, коли придбав свій перший смартфон. Чому про подкасти знають мало людей, мені не відомо, але ті, що знають, у захваті від сили подкастів.

Ви можете слухати уроки, поради, помилки та наставництво знаменитих людей в тій чи іншій індустрії. Наприклад, щоб піти на семінар Тоні Робінса в Америці, треба заплатити $500. Але це останні місця в залі, де будуть тисячі людей. А от подкаст ви можете годинами слухати безкоштовно.

Інший приклад. Вчитися в Гарварді не дешево, а от деякі з лекцій можна слухати на подкасті безкоштовно.

Чим подкаст відрізняється від YouTube та радіо?

Подкаст безкоштовно завантажує нові епізоди, і вам не потрібен інтернет, щоб їх слухати. Також ви можете йти на роботу чи їхати в машині, чи навіть працювати та слухати подкасти. На відміну від YouTube, вам не потрібно увесь час сидіти біля монітора і щось дивитися.

Як ви вже знаєте, смартфон – хороша річ, і її можна використовувати як для розваг, так і для речей, які вам приносять користь. Тож я рекомендую вам спробувати підписатися на подкасти, які вам до душі і послухати їх. Втрачати нема чого, а виграш безлімітний.

У цьому відео я розповім вам крок за кроком, як користуватися подкастом на вашому телефоні. Спочатку розкажу, як використовувати подкасти на iPhone, а потім – на Android.  

До речі, якщо вам потрібні недорогі, але дуже якісні, зручні та витривалі навушники, рекомендую AYL Bluetooth Headphones. Сам користувався більше 2 років. Усі друзі за моєю рекомендацією їх купили і дуже задоволені. Але й Amazon вам не збреше – 6000 відгуків і 4 зірочки 🙂

Ось програмки (apps), про які я згадую у відео:

Які подкасти я рекомендую вам і які слухаю особисто?

Я розіб’ю подкасти нижче за темами і почну з тих, які вам рекомендую, а закінчу тими, які сам слухаю, тому що знаю, що багатьом ті теми, на які слухаю я, будуть не цікавими.

ImmigrantPorada podcast – розпочнемо з нашого подкасту, який виходить раз на тиждень у відео- та аудіоформатах. Він нереально корисний для іммігрантів, а також для людей, які хочуть приїхати у США.

ESL POD – якщо ви бажаєте вивчити англійську або її підтягнути, це подкаст, який я вам дуже сильно рекомендую. Я сам його слухав, коли мені потрібно було підтягнути мову. Всі епізоди дуже пізнавальні, а також корисні.

Respectful Parenting Podcasts: “Janet Lansbury Unruffled” – якщо ви станете батьками або у вас є маленькі діти, це безцінний подкаст. Особисто мене не вчили, як поводитися і виховувати своїх діток. Моя дружина знайшла цей подкаст, і він був і є фундаментом нашого виховання донечки.

Подкасти на тему людської психології

 1.    The Art of Charm

Подкасти на тему саморозвитку

 1.    The Marie Forleo Podcast
 2.    The school of greatness
 3.    This is your life with Michael Hyatt
 4.    The Chalene show
 5.    The Charged Life with Brendon Burchard

Подкасти на тему онлайн-маркетингу, онлайн-бізнесу та блогінгу

 1.    The Smart Passive Income Online Business
 2.    AskPat
 3.    Online Marketing Made Easy with Amy Porterfield
 4.    Seth Godin’s startup school
 5.    ProBlogger podcast
 6.    Build your tribe
 7.    Social Media Marketing podcast

Подкасти на тему бізнесу та мотивації

 1.    Foundr Magazine Podcast

Подкасти на тему нерухомості

 1.    Biggerpockets Podcast
 2.    Real estate investing for cashflow
 3.    The Mobile Home park investing
 4.    Mobile Home park investors

Тож тепер, коли ви знаєте, що таке подкасти, виберіть один чи два і спробуйте – можливо, ви так само “підсядете”, як і я 🙂


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є запитання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com