Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook

Список “Планую відвідати у своєму житті”

0

На Immigrant porada є багато статей про списки, системи та стратегії. Навіщо ми це вам розповідаємо й навіщо ділимося тим, що, на перший погляд, тільки додає складнощів? У чому сенс? Насамперед, наша мета цілком протилежна. Ми хочемо спростити ваше життя і зберегти ваш коштовний час.

Звичайно, якщо ви стежите за Immigrant porada, то можете помітити, що за останній місяць ми опублікували вже не одну статтю про це. Але це не означає, що ви повинні впровадити їх усі у своє життя одночасно. Почніть із найголовнішого, і коли вдосконалите перший список, checklist чи систему, можете рухатися далі.

Це може тривати тиждень, рік чи й більше. Усе залежить від вас. Ці стратегії та списки – лише приклад для вас. Тобто, ви можете їх модифікувати, як забажаєте. Проте є одна умова: ці модифікації повинні полегшувати вам життя, а не ускладнювати його.

Трішки довгий вступ до коротенької статті, але він потрібний, щоб пояснити, навіщо ми це все робимо й нагадати, що це не потрібно робити за один раз. Тож сьогодні я хочу вам розповісти про список міст, які б ви хотіли відвідати протягом життя.

Чи бувало з вами таке, що коли ви переглядаєте фотографії і бачите якесь незвичайне місце, кажете, що хочете туди поїхати, а наступного дня все забуваєте і цим зменшуєте шанс побувати у бажаному місці майже до нуля?


Порада 1

Замість того, щоб дражнити себе, а потім забути про місце, запишіть його назву й те, що ви хочете там побачити. Я не можу передати словами, якими важливими є думки, які ми записуємо. Адже можливість того, що подія, яку ви занотували, здійсниться значно збільшується.



У кожного є свій метод того, як щось записувати. Дехто робить це на аркуші паперу, дехто надсилає собі лист електронною поштою або занотовує в календар. Особисто я роблю це у своєму ToDo додатку.


Порада 2

Створіть спеціальний список з місцями, які ви хочете відвідати. Неважливо, реально це чи ні й чи є у вас на це гроші. Просто візьміть і запишіть. До речі, це має бути список, в який ви пізніше додасте місця з поради 1, а зараз це просто «живий» список, у який ви записуєте все, що знайдете.

Якщо вам подобається писати на папері, рекомендую відвести для цього окремий зошит. У мене є файл на Google Drive, до якого я маю доступ на всіх пристроях і можу відкрити у будь-який час. Тож еклектронний файл – також хороший, а можливо, й найкращий варіант.


Ось і все. Це зовсім не складно. А що ж тепер? Усе залежить від того, що ви самі хочете з цим робити. У вас є 2 тижні відпустки на рік? Не знаєте, як її провести? Зазирніть до свого списку й оберіть місце, в якому ви хочете побувати цього року.

Ось, наприклад, на мій День народження ми з дружиною, а тепер ще й з донечкою, завжди подорожуємо до одного місця зі списку. Чи реально відвідати усе, що ви записали у список, протягом життя? Можливо, ні. Але ідея не в цьому, а в тому, що відвідати 10 місць зі списку – краще ніж не відвідати нічого або відвідати будь-що, бо у вас відпустка триває ще 10 днів.

До речі, про цікаві місця ви можете більше дізнатися на цьому сайті atlasobscura.com.


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com