Список речей у подорож

0

Скільки разів протягом життя ви подорожували? А скільки разів ви щось забували взяти в подорож? Наприклад, я й мої знайомі робили це доволі часто. Перед від’їздом завжди буває метушня, і все запам’ятати важко. Тож у цій статті ми покажемо вам систему, яка допоможе зменшити стрес перед подорожжю і взяти все, що вам потрібно.

У мене список речей у подорож – це примітивна таблиця, поділена на 3 колонки: назва речі, кількість речей і додаткові нотатки.

У першій та другій колонках перелічуйте речі, які вам потрібно взяти з собою: від куртки до зарядного пристрою для телефону. Ідея списку полягає в тому, щоб перерахувати всі речі, які лише можуть знадобитися, і щоб цей список збільшувався з кожною подорожжю. Таким чином буде створено один master list. Наступного разу, коли ви подорожуватимете, замість того, щоб складати список знову, ви можете використати свій master list як check list і за списком згадати все, що актуальне для вашої подорожі.

З новими технологіями список може бути завжди доступним для вас, якщо ви тримаєте його в Cloud, Dropbox чи Google drive.

Ще одне. Треба буде оновлювати цей список, тобто ви можете додавати необхідні речі, а також вилучати вже не потрібні.Я користуюся таким списком, і це економить мені велику кількість часу й майже повністю знищує стрес перед подорожжю.

А які методи чи стратегії ви використовуєте для подорожей і складання списку для поїздок?


Знайшли для себе щось цікаве? Порекомендуйте цю статтю також вашим друзям та знайомим, поширивши посилання в соціальних мережах. Також підпишіться на нашу тижневу он-лайн розсилку тут, щоб бути в курсі всіх оновлень сайту. Якщо у вас є питання або додаткова інформація, поділіться нею в коментарях нижче.7 днів у Нью-Йорку: детальний путівник українською.

Про автора

Avatar

Andriy Boychuk Засновник Immigrant Porada - платформи для українських іммігрантів. Життєрадісний, чоловік прекрасної дружини і тато бомбезної донечки. #іПорада www.iporada.com